Як нелегко бути красивою, постійно поспішаєш, стільки часу йде на макіяж. І найголовніше не проспати! Ну а якщо раптом так статися те не біда. Не варто панікувати і плутати все пензлика. Існує кілька кроків які зроблять вас красивою в рекордні терміни. Тепер ви зможете привести себе в порядок за лічені 5 хвилин.

Перший крок, щоб привести себе вранці в порядок це очистити шкіру. Після нічного сну, це вкрай необхідно, навіть якщо ви вмивалися перед сном. Відбувається таким чином, зволожуючий тонік наносимо ватним тампоном, змиваємо за допомогою піни для вмивання з нейтральним рН (не подразнює шкіру) .Після цього воложимо шкіру кремом. Нанесіть хмара напівпрозора пудри або основи під макіяж. Цей крок допоможе приховати пори і дефекти.
Існує засіб все-в-одному. З ним швидше. BB Cream -це зволожуючий крем, коригувальний (анти- темні кола), захисний (UV). На це у вас піде 2 хвилини.

Наступний крок нанесення пудри. Якщо у вас шкіра світла: використовуйте білий колір. Якщо ваша шкіра ясно матова: використовується рожеве шампанське. - Якщо смаглява: порошок із золотистим відтінком. Великою кистю нанесіть пудру в області вилиць і під ними. А маленькою кистю, нанесіть трохи пудри в порожнистої внутрішньої частини ока - Потім трохи порошку на верхню частину скул.


Ви повинні впоратися за 30 секунд.

Очі лані протягом декількох секунд можна зробити чорним олівцем для повік (для інтенсивного погляду) або коричневим (м'який): стримано і еффектівно.Ето підкреслить очі. Отже, ми малюємо рядок у нижній слизової оболонки очей і лінію вздовж лінії росту вій зверху (як підводка для очей). На це піде 1 хвилина.

Тепер треба нанести туш. Беремо ту яка нам найбільше підходить. Можна подовжуючу або яка надає обьем. Це справа для нас звичне, тому ви повинні впоратися за 30 секунд.
Чуттєві губи. Нанесіть шар помади або блиску легкими дотиками. Якщо вам не подобається відтінок червоного або блиску, нанесіть два шари: червоної помади і блиск. У результаті виходить чарівний ефект. Якщо у вас дуже бліда шкіра :. вибирайте малиновий червоний, рожевий або червоно-оранжевий. Для смаглявої шкіри підійде темно- абрикосовий, мідні тони або рубіново-червоний. Не вистачає ще чогось? Ви навіть можете використовувати рум'яна і добре виглядати. Легкими дотиками злегка нанесіть на верхню частину скул! Щоб нафарбувати губи вам вистачить 20 секунд.
І ось результат-ви чарівні!