Лак для нігтів такий різний прозорий, червоний, рожевий блискучий, який вибрати? Вони такі красиві, яскраві нелегко зупинити свій вибір на чомусь одному. Тим більше, що щороку з'являються більш актуальні кольори .. Але не панікуйте, ось поради щодо вибору лаку, і ви будете прекрасної до кінчика нігтів нігтів!
Основне правило: лак повинен відповідати вашому смаку.
Дійсно, лак для нігтів є частиною стилю. Як аксесуар, він поставляється в комплекті спорядження. Тому, щоб уникнути поганого смаку, поєднуйте колір нігтів зі своїм одягом.
- Виберіть в одязі один колір який можна повторити пофарбувавши нігті.
- Прозорий лак, рожевий, кремовий або бежеві тони підходять практично завжди і виглядають елегантно і стримано . Незалежно від виду або сезону, натуральні відтінки завжди актуальні. Ще плюс його легко і швидко накладати та й тримається три-чотири дні!
Для французького манікюру часу піде більше але ефект теж дуже хороший.
Червоний лак для нігтів втілює в собі жіночність. Ультра шик для вечера.Он прекрасно узгоджується з блиском для губ або з помадою червоного кольору.
Порада: купуйте лак для нігтів і помаду тієї ж марки, щоб уникнути розбіжність у відтінках. Накладайте червоний лак в два шари. З ним краще не поспішати і робити все акуратно. На ньому видно кожну нерівність і подряпину. При правильному нанесенні ви будете виглядати гламурно.
Червоний лак добре поєднується з червоною або чорною з червоними штрихами одягом.Щоб підкреслити ваші руки, використовуйте темний лак (коричневий, фіолетовий, сливовий). Цей тип лаку носити слід з відповідним макіяжем. Він досить стійкий. (Шоколадні відтінки, фіолетовий або коричневий).
Не варто фарбувати нігті в сливовий або фіолетовий колір якщо ви одягаєте чорний одяг чорною. Віддавайте перевагу одяг світлого кольору, можна білий або сірий.
- Ultra варіант, чорний лак носиться на коротких нігтях і малої площі. Він координує з темним одягом.
- Блискучий яскравий стильний лак дуже добре виглядає з засмаглою шкірою, він також може бути приналежністю святкового вечора взимку. Але будьте обережні, його використання не повинно бути постійним. А час від часу з його допомогою ви зможете відмінно піднімати собі настрій.
Вибір правильного кольору не єдина трудність. Ви також повинні зробити вибір серед багатьох текстур, які існують. Перловий лак або матовий ефекти у них різні ..
- Для кожного дня або на роботу, вибирайте матовий лак для нігтів. Він простий і зручний в застосуванні. Підходить для жінок, які люблять природний макіяж не викликає і стриманий.
- Лак з блискітками варто наносити акуратно він надає вишуканості і прикрашає жіночу руку.
- Перлинний лак дуже хороший варіант і не помітний. Відмінно виглядає з засмагою.
Тепер з цими порадами у вас не буде виникати питання який лак вибрати. Головне знати куди ви зібралися і що будете одягати.