Не кожна дівчина розуміє, що одну й ту ж пудру не можна використовувати і на роботі, і для галасливої клубної вечірки. Але варто навчити класифікувати декоративну косметику в косметичці, якщо, звичайно, цій дівчині не все одно, яке враження вона справляє на оточення і як виглядає. Отже, давайте вирушимо в магазин косметики і виберемо пудру для трьох випадків: офісу (роботи), романтичного побачення і вечірки з друзями.
1. На роботі основне призначення вашої пудри - створення шовкового ефекту. Шкіра повинна виглядати настільки гладко, наче вона відбиває світло. Вибираючи декоративну косметику, зверніть увагу продавця-консультанта на даний момент.
2. Отже, романтика ..


як правило, наші побачення проходять в кафе, кінотеатрах або вдома .. При цьому освітлення завжди відповідне - приглушене (а при ньому шкіра виглядає завжди особливо привабливо). Тому ваша пудра повинна забезпечити ніжне мерехтіння, яке обов'язково буде притягувати до себе погляди коханого. Найголовніше правило тут - вибрати пудру, в якій геть відсутні блискітки!
3. Настав час відвідати гучну вечірку і відпочити з друзями, а може бути, просто потанцювати в клубі? На цей випадок стане вам у пригоді пудра, що має дрібні блискучі частинки. Саме це декоративне косметичний засіб гарантує приголомшливий "ефект свята"! При нанесенні варто приділити увагу вилицях, шиї, а також області декольте і плечей.