Безумовно, образ нареченої найчистіший і всі чоловіки безсилі перед цим образом. У ньому доброта, надія, свято і в теж час невинність. І щороку мода диктує свої правила і завдяки їй ми бачимо всю цю пишність весільних нарядів наречених. Давайте спробуємо розібратися, що нам несе новий рік 2013, яким воно буде, плаття нареченої.
Чарівна павутина
Тут мова йтиме, звичайно ж, про мереживах. Вони беруть свій початок у Венеції, країні, де були створені шедеври. Диво, яке створили людськими руками. Ці легкі ниточки пов'язані так непомітно, що нагадують тоненьку, але водночас міцну павутинку. Мереживо надають романтичність, легкість.
Цього року колекцію з мереживною обробкою створив популярний дизайнер Kenneth Pool.
У його колекції традиційні та екстравагантні, в різних стилях: ретро і екзотичних. Ці моделі унікальні не тільки через певного стилю, але й тому що вони зроблені в ручну.


Сукні представлені не тільки в традиційному білому кольорі, але й у варіаціях бежевого.
Ще один майстер, люблячий працювати з мереживами Reem Acra. Він прикрашає сукні органзою, атласом, унікальними вишивками, камінням і стразами. Унікальний виріз декольте у формі серця, підкреслює груди.
Мереживо надають образу нареченої якусь казковість, що погодьтеся, дуже приємно.
Колірна гамма
Хватит класики, говорить Romona Keveza. У своїй колекції він пропонує екстравагантне чорне плаття! Так, таке плаття не кожна дівчина зважитися надіти на своє весілля.
Більш спокійний, але лише в колірних фарбах Vera Wang пропонує увазі наречених червоні і кольору бургунд сукні, які прикрашені всілякими оборками, воланами, драпіровками.
Загалом, вибір, як квітів, так і фасонів в новому році великий, від кокетливих мереживних до нестандартних чорних суконь. Кожна наречена неодмінно вибере плаття собі до душі.