9 місяців дієта вагітної жінки забезпечує хороший ріст і розвиток дитини. Не варто їсти за двоіх.Надо просто добре і правильно харчуватися. Вагітність це можливість ввести в звичку гарне харчування. Дієтичні рекомендації повинні бути в залежності від рівня фізичної активності матері. Приблизно жінка потребує 2000 ккал/добу в першому триместрі а також 2200 ккал/добу у другій і третій триместр (від 15 до 20% білка, 30% жирів, 55% вуглеводів) .Якщо з'їдати менше 1600 ккал/день то зростання плоду може бути нарушен.Поетому вагітна жінка повинна вживати щодня, 4 молочних продукту, 5 фруктів або овочів, 2 порції білка, від 15 до 30 мл різні масла, 1,5 л води. Набір ваги рекомендується 1 кг на місяць, плюс напротяжении останніх двох місяців.
Основні зміни відбуваються в організмі жінки під час вагітності. Тому дуже важливо, що він отримує всі поживні речовини та енергію, необхідні для сприяння оптимальному розвитку плода, зберігаючи при цьому своє здоров'я.
Краще дотримуватися 3-разового харчування. Плюс додайте ще 3 перекусу в день по мірі необхідності. Розподіл їжі протягом дня забезпечує постійний приплив поживних речовин. Білок крім того, що необхідний для розвитку тканин плоду, допомагає підтримувати енергію протягом більш тривалого періоду часу.


Він міститься у великих кількостях в молочних продуктах і м'ясі.
Більше вживайте фруктів і овощей.Виберіте найчастіше темно-зелені та помаранчеві овочі.
Із зернових продуктів виберіть цільні зерна.
Продукти повинні бути не жирні. Менше цукру і солі.
Молочні продукти також містять кальцій який просто необхідний для вас і вашого малюка. Пийте молоко щодня. Їжте сир і твердий сир.
М'ясо вживайте не жирне. Бажано не смажене і без солі.
Риба дуже корисний продукт і також необхідний при вагітності. У ній низький вміст насичених жирів, багата на омега-3. Віддавайте перевагу морській рибі. У ній міститься багато йоду.
Бобами і рибою навіть замінюють м'ясо.
Приймати полівітаміни, що містять 400 мікрограмів фолієвої кислоти і в яких достатня кількість заліза. Існують спеціальні комплекси вітамінів для вагітних. Підібрати його можна порадившись у лікаря.
З жирів вибирайте більш ненасичені, які містяться в горіхах, насінні, масла (рапсова, оливкова, соняшникова, соєва, горіхи, льон).
Слідкуйте за своїм харчуванням протягом всієї вагітності. Це дуже важливо для вашого здоров'я і здоров'я вашої дитини.