Вагітність це прекрасний стан. У цей період ви повинні багато часу приділяти собі і вашому майбутньому малюкові. Якщо ваша вагітність протікає без ускладнень і у вас нічого не болить, варто займатися спортом і гімнастикою, які не зашкодять а навпаки поліпшать ваш стан і знімуть стрес.

Ходьба
Замість того, щоб вести сидячий спосіб життя і цілими днями спати вдома, необхідно виділити кілька хвилин для ходьби в день. Прогулянка дозволяє організму поліпшити циркуляцію крові і уникнути важких ніг. Хороша прогулянка від 30 хвилин до години, в тому числі нормальна ходьба, швидка і сходи. Уникайте крутих схилів на великі відстані! Ходіть щодня. Тепер вам і малюкові необхідний кисень. Ретельно вибирайте місце прогулкі.Сосредоточьте увагу на парки і тихі місця. Ви тоді будете в спокійному стані і в той же час ви можете зробити дихальні вправи і розслабиться. Не забувайте пити воду регулярно, щоб компенсувати втрату вологи, яка виходить з потом.

Плавання
Плавання є ідеальним спортом для вагітних жінок. Так як ця діяльність є м'яким і вода має дію масажу. Вправи у воді не вимагають великих зусиль. Ви одночасно зніміть напругу і разомнете м'язи. Вода зніме біль у спині та суглобах.Водна гімнастика
Водна аеробіка також ідеально підходить для практикуючих вправи на розслаблення і безпечне растягіваніе.Погруженіе у воду, ваше тіло стає легше. Дуже зручно і приємно виконувати вправи руками і ногами. Аеробіка також корисно для серцево-судинної системи і стимулює м'язи, щоб зробити їх сильнішими. Регулярно практикуйте цей вид спорту, ви будете менше схильні до стресу і акуратно підготуєте свій організм до пологів. Водна аеробіка також рекомендується після пологів для відновлення організму.

Метод Пілатеса зміцнює м'язи, беручи до уваги весь організм. Мета полягає в тому, щоб працювати м'язи в глибині. Складається з ряду базових вправ, метод запозичує багато пози йоги. Особливий наголос робиться на животі, вважається центром тіла, викликаючи всі рухи.
Під час вагітності варто робити ніжні вправи з невеликим зусиллям. Не роблячи навантаження на пряму м'яз живота. Протягом першого і другого триместру, в основному працюють м'язи нижньої частини живота, поперечний м'яз, і промежину при підготовці до пологів. Протягом третього триместру замість цього зосереджуються на м'язах спини, щоб полегшити біль. Цей метод також позитивно впливає на розвиток малюка.