Покупка пари штанів, ідеальним чином підходять під ваше тіло, - дуже відповідальна справа, здатне перетворити задоволення від шопінгу на справжні тортури. Для того щоб штани більше не могли зіпсувати ваш гарний настрій, їх потрібно купувати тільки за певних знаннях власного тіла. Знайшовши в інструкції, яка буде дана нижче, саме ту модель брюк, яка підходить для вашої фігури, процес пошуку подібної в магазині значно полегшиться.
Вибір брюк для високої дівчини
Якщо ви вважаєте, що власниці довгих ніг і високого зросту не мають проблем при виборі брюк, то ви помиляєтеся. Головний критерій високої дівчата при виборі брюк - підкреслення краси їхніх ніг, а не, навпаки, перетворення їх на 2 довгі тонкі палички. Для них можна дати наступну рекомендацію: вибирати коштує майже будь-який фасон штанів і джинсів - від широких до обтягуючих моделей. Виключити лише варто джинси bootcut і ті, які мають прямий крій.
Для високих дівчат відмінним чином підійдуть укорочені брюки, а також різні моделі широких штанів, які на перший погляд дуже ризиковані - найширші штани палаццо, які нагадують довгу спідницю, а також брюки, зшиті в турецькому стилі.


Для високих і худих дівчат зовсім необов'язково дотримання пропорцій - до об'ємного і широкому низу можна підібрати обтягуючий топ, а до вузьких джинсів або штанів - верх вільного крою.
Вибір брюк для низької дівчата
Головна проблема дівчини-власниці низького зросту - пошук брюк, які відмінно сядуть по фігурі і з якими не доведеться йти в ательє для того, щоб їх укоротити. Втім, є спеціальні магазини та відділи з вивіскою "Petite", в яких можна знайти вироби, призначені спеціально на зріст менше 160 см.
При виборі брюк дівчина низького зросту, швидше за все, захоче знайти модель, яка буде робити її візуально вище . Тут, природно, не обійтися без підборів. Для того, щоб втілити цю потреба в життя, рекомендується вибирати прямі брюки, що мають стрілки, або ж широкі моделі. Взуття, що має подібний колір з брюками, також допоможе вам візуально збільшитися в рості.