Процедура видалення волосся воском прийшла до нас із Стародавнього Сходу. Володіють секретом депіляції жінки робили своє тіло привабливим, шляхом депіляції воском. Технологія давнину не змінилася і до наших днів - депіляція робиться точно також, тільки тепер з'явилися особливі депіляційні серветки, трохи спрощують задачу.
Основними перевагами депіляції є доступність процедури. Її можна зробити як в домашніх умовах, так і в спеціальному салоні. Депіляція - досить швидкий і надійний метод видалення волосків, який не вимагає особливих витрат і економить час. Крім того ефект від воскової депіляції зберігається протягом 2- 3 тижнів, і тільки потім починають рости нові волоски. Таким чином, процедуру потрібно робити не частіше, ніж раз на 3 тижні, а це дуже зручно. Бували випадки, коли, внаслідок довготривалих депіляцій волосся переставали рости зовсім. Не дивлячись на багатовікову витримку рецепта депіляції, все ж він не позбавлений ряду суттєвих недоліків, які змушують замислитися, чи варто взагалі ним користуватися. Головним з них ставати хворобливість самої процедури, яку не вдалося подолати, незважаючи на прогрес.


Крім того в процесі депіляції воском видаляються Пушкова волоски, які внаслідок багаторазового видалення можуть прорости жорсткими чорними волоссям, що посилить проблему "рослинності". У той же час віск видаляє тільки довгі волоски, пропускаючи дво-, триміліметровий, що означає не повністю гладкий результат на виході. Також після процесу депіляції на місці волосків утворюються червоні точки, які виглядають вельми не естетично, і проходять лише через 3-5 днів.
Як видно з вище наведених фактів, процедура воскової депіляції досить суперечлива, з одного боку вона на довгий час дозволяє забути про новий видаленні волосся, з іншого - може посилити процес їх росту і густоти. Є до цієї процедури і протипоказання. Її не бажане здійснювати людям із захворюваннями цукрового діабету і варикозним розширенням вен, власникам родимок, папілом та інших нашкірних доброякісних утворень, алергікам. Не рекомендують пахвові зони і область обличчя.
У цілому ж, депіляція вважається досить безпечною процедурою, і здійснити її може кожен бажаючий.