Хочу поділитися з усіма людьми, охочими розпрощатися із зайвими кілограмами, напрацьованими мною протягом тривалого періоду часу прийомами і порадами, які допомогли мені назавжди вирішити цю проблему. Ці корисні поради дуже ефективні, практичні і можуть бути легко впроваджені в вашу повсякденне життя.

1. Замість обіду в кафе, ресторані або їдальні виробіть звичку брати з собою їжу з дому власного приготування. Завдяки цьому ви зможете заощадити 600-1500 калорій завдяки відсутності зайвої кількості солі, жирів і приправ в їжу, які додає в місцях швидкого харчування.

2. За 20 хвилин до кожного прийому їжі випивайте трохи води. Це посприяє кращому травленню і трохи притупить ваш голод, тим самим убезпечивши вас від переїдання.

3. Якщо вам захотілося неодмінно поїсти чіпси, то краще приготуйте щось хрустке самостійно. Це може бути, наприклад, домашній попкорн або щось інше, що може замінитися для вас смак чіпсів.

4. Виконуйте пару раз на тиждень силові тренування, які поліпшать ваш метаболізм і підвищать щільність кісткової тканини.

5. Прийом їжі невеликими порціями по 5-6 разів на день також позитивно позначиться на вашому метаболізмі.

6.


Використовуйте крокомір для контролю вашої щоденної фізичної активності. Поставте перед собою мету в 1000 кроків в день. Ви виявите, що стали частіше підніматися по сходах замість ліфтів і далі паркувати автомобіль від місця призначення для того, щоб досягти цієї мети.

7. Зменшіть обсяги своєї посуду. Поміняйте всі свої тарілки для їжі на тарілки меншого розміру. Завдяки такій психологічній хитрості ви будете почувати себе так само сито, але з'ївши при цьому меншу кількість їжі, ніж звикли. Те ж саме вірно і для вибору менших ложок і виделок.

8. Половина вашої тарілки повинна бути заповнена їжею з овочів. Це можуть бути відразу декілька різновидів різних овочів, а також різні салати.

9. Ніколи не їжте перед телевізором, а якщо телевізор перебуває у вас на кухні, то перенесіть його негайно звідти. Їжа перед телевізором призводить до безглуздого процесу, під час якого ви не усвідомлюєте ні якість, ні кількість, ні швидкість вживання вашої їжі.

10. Перемкніть свій раціон на знежирені молочні продукти. Знежирені молоко, йогурт і сир не мають смакових відмінностей від звичайних.