Що ж буде привертати особливу увагу та інтерес протилежної статі серед трикотажних речей у цьому сезоні?
Серед чоловіків це будуть трикотажні куртки на блискавки. Але довжина куртки повинна бути не нижче середини стегон, однак і не сильно короткою. Кольори швидше стримано-мужні, це- темні. Наприклад, все ті ж темно-синій, темно-зелений, темно-сірий і темно-коричневий не втрачають своєї актуальності.
Незмінним і вічним залишається чорний, а особливо для чоловіків з хорошим спортивним тілом- це завжди виграшний варіант.2 Так ж прикрасити і підкреслити чоловічу красу допоможуть джемпера, а виріз популярний V-подібний. Водолазки в цьому сезоні чоловікам взагалі протипоказані, це вже не модно і ніяк не прикрасить образ.
Так само нашим красеням-чоловікам в осінньо-зимовому сезоні настійно рекомендується використання різних трикотажних аксесуарів, таких як: шапки, рукавички, капелюхи різного виду та звичайно шарфи. Але до шарфам є особливі "претензії". Чоловічий шарф в цьому сезоні повинен бути не звично довгим, і відчуття повинно складатися таке, ніби його тільки що зв'язала Ваша турботлива бабуся. М'який довгий шарф- ось що має прикрасити шиї чоловіків цього року. А колір такого шарфа повинен трохи виділятися із загального кольору образу. Наприклад, якщо Вас образ сьогодні в зелених тонах (краще темних відтінків), то шарф навпаки краще взяти зеленого відтінку, але вже постільних тонів.
Добре, тут ми розібралися, а що ж з жіночим стилем? Ось тут, на радість багатьом дівчатам будуть користуватися особливою популярністю трикотажні довгі спідниці.


Це можуть бути як самі довгі спідниці, так і сукні в підлогу. Колірна гамма для прекрасних дам не так обмежена, як чоловіча. Кольори можуть бути абсолютно різними, і на відміну від чоловічої моди вітається застосування світлих тонів. Підкреслювати жіночність прекрасної фігури, будь-яких форм, варто ремінцем. Це може бути як широкий ремінь на талії, так і легкий тонкий ремінець все на тій же талії або на стегнах, але тонкі ремінці в цьому сезоні переважно. Широкий можна надіти лише у виняткових випадках, коли тільки такий ремінь зможе доповнити образ.
Жіночі головні убори повинні бити не помітними і не повинні відволікати на себе увагу, тобто якщо це шапка або капелюшок -то колір повинен бути не примітний і стиль головного убору найпростішим.
Жіночі жакети рекомендуються вільні. Зокрема модними будуть жакети, що не застібаються, а ззаду вони коротші ніж спереду, і виглядають вони дуже вільно і легко. Навіть дівчата які раніше не носили такі речі, все- рівно коли-небудь бачили їх, і повинні зрозуміти про що йдеться.
Красивим доповненням у вигляді аксесуарів для дам повинні стати різного виду трикотажні прикраси. Наприклад, такими можуть стати трикотажні квіти, які можна прикріпити на одяг, або ж зробити це у вигляді браслета, прикріпити до ланцюжка. Тут допоможе безмежна жіноча фантазія. А квіти такі, до речі, зовсім не складно зробити самому.
Будьте модними, і дайте волю своїй фантазії, пані та панове!