При виборі вінчального вбрання потрібно приділити багато уваги тканини і її кольору. Сукня нареченої може бути як білим, так і мати будь-який інший світлий колір. Дозволяються також кольору слонової кістки, шампанського та капучино. Наряди сильних кольорів краще відкинути для світської церемонії.
Вінчальне плаття обов'язково має бути такої довжини, щоб спідниця як мінімум могла прикривати коліна. Наряд неодмінно зобов'язаний мати рукава, непринципово, будуть вони довгими або короткими. Якщо рукава на сподобався вам плаття не присутні, підберіть до нього для ритуалу вінчання, рукавички до ліктів, пелерину або болеро. Горловина сукні повністю може бути відкрита, але ні в якому разі виріз не повинен оголювати груди, так як наряд з глибоким декольте або корсетом буде виглядати в церкві недоречно і, більш того, непристойно.Незважаючи на те, що церква дозволяє у весільного сукні присутність довгого шлейфа, ця деталь, так само, як і дуже пишна спідниця, може зробити зайві труднощі під час дії навколо аналоя. Якщо ви все-таки, сповнені впевненості, вінчатися саме в такій сукні, забезпечте його відстібати шлейфом або що він міг драпіруватися за допомогою особливих гачків.
Так як дами в храмі неодмінно повинні накривати голову, весільне вбрання потрібно доповнити таким аксесуаром, як прекрасний візерунчастий хустку або шарф. Від недовгою фати варто відмовитися.
Поцікавтеся перед церемонією, чи будуть надягати на голови молодят вінки, або присутні просто будуть на вазі їх тримати. У такому випадку наречена повинна обрати відповідну зачіску і декорації для волосся, які не створять перешкод для одягання вінка.