Кожна жінка хоче мати чисте, сяюче обличчя без прищів, чорних крапок і жирного блиску. На які тільки хитрощі не йдуть жінки, щоб приховати ці недоліки: підстригають чубчика, накладають тонну тонального крему і припудрюють все це, цілими днями пудрять обличчя і вечорами видавлюють комедони і прищі. І що в результаті? Шкіра як була в поганому стані, так в такому і залишилася. Правда тепер додалися ці червоні сліди від видавлювання і рубці. Так більше не можна! Щоб до кінця не зіпсувати свою шкіру, необхідно навчитися правильно очищати її. І тоді відразу відпаде необхідність щось замазувати або ховати.
Перше, що потрібно запам'ятати - вмивати обличчя необхідно вранці і ввечері. При цьому кожен раз ретельно. Увечері ми знімає макіяж, піт і всю вуличну грязь, а вранці - зайвий жир, піт і залишки крему. Не забувайте, що після вмивання шкіра потребує зволоження. Тому необхідно користуватися тоніком, а після цього - крем. Якщо виконувати цю процедуру щодня, то стан шкіри помітно покращитися. І запам'ятайте - ніколи не лягайте спати з неочищеним особою. Чорні крапки і прищі вам забезпечені.
Раз на тиждень необхідно робити глибоке очищення шкіри.


Воно глибоко очистить пори і поверне особа сяйво. Для цієї процедури вам знадобитися - таз, окріп, великий рушник, сухі трави, наприклад, ромашки або календула. Заваріть траву крутим окропом, нахиліться над тазом і накрийте рушником. Дайте своїй шкірі "подихати" цим відваром і добре розпаритися. Хвилин 10-15 буде достатньо. Шкіра спітніє, пори розширяться. Після цього можна зробити скрабірованіе. Можна купити готовий скраб в магазині або приготувати самій, скориставшись цукром і засобом для вмивання. Можна скористатися м'якою щіточкою для обличчя. Очищайте шкіру акуратно, не пошкодите її. Якщо у вас на шкірі є прищі, то скрабування вам строго заборонено. Інакше ви можете рознести інфекцію по всьому обличчю. Після скрабування, сполосніть обличчя холодною водою.
Після очищення шкіри буде корисно зробити живильну маску. Або протерти обличчя тоніком. У цей день краще не виходити на вулицю, затівати прибирання і не відвідувати пилові місця. Відкриті пори швидко вберуть пил, і всі ваші праці будуть дарма.
Як бачите, доглядати за шкірою зовсім не складно. Головне - не лінуватися, правильно і вчасно проводити всі процедури.