Дівчата довго чекають літа для того, щоб стати володаркою шоколадного засмаги. Вони готові цілодобово лежати під сонцем, натирати себе кремом і ніжиться на пляжі. Однак засмага - це справа серйозна. Тому перед тим, як піти на пляж, необхідно уважно вивчити всі правила перебування під сонцем.
Людям, які мають дуже світлу шкіру і волосся, багато родимок і пігментних плям можна засмагати на сонці. Такі люди схильні до сонячних опіків, а наявність родимок може спровокувати серйозні захворювання. Кращий вихід для таких людей скористатися автозагаром. Вов всіх інших випадках загар піде тільки на користь.
За кілька тижнів до прийняття солнечн6их ванн буде корисно сходити кілька разів в солярій. Шкіра придбає золотистий відтінок і природний захист від агресивного впливу сонця. У перші дні перебування на сонці, необхідно скористатися захисним кремом. Не забудьте про те, що такі чутливі місця, як ніс, груди плечі вимагають особливого захисту, так в перші дні саме вони обгорають найсильніше. Не забувайте наносити крем кожен дві години і після того, як побуваєте у воді.
У перші дні варто перебувати на сонці хвилин по 15, постійно збільшуючи час.


Пам'ятайте, не можна перебувати на сонці в період з 12 до 14 годин. У цей період сонце особливо агресивне. У цей час велика ймовірність отримати опік.
Виходячи на пляж, не забувайте вдягати капелюх і окуляри. В іншому випадку через деякий час ви станете власницею дрібних зморшок біля очей і сухим волоссям. До речі, виходячи на сонце, не забувайте і про захист свого волосся. Вони теж страждають від сонця.
Для того, щоб отримати рівний загар, загорайте в русі. Якщо ви віддаєте перевагу засмагати лежачи, то міняйте своє становище кожні 20 хвилин. Якщо ви знаходитесь на сонці довгий час, то краще засмагати під парасолькою або навісом.
Після прийняття сонячних ванн, прийшовши додому, обполосніть шкіру прохолодною водою. Не варто терти шкіру мочалкою і користуватися милом. Після душу нанесіть на шкіру спеціальний лосьйон для засмаглої шкіри. Якщо ви все-таки обгоріли, то нанесіть на шкіру сметану. Вона заспокоїть шкіру.
Як бачите, отримати красивий і рівний загар зовсім не складно. Важливо при цьому не завдати шкоди здоров'ю і своїй шкірі.