Вибираючи одяг для малюка, слід звертати увагу на кожен її елемент. Шкіра дитини ніжна, а він зазвичай досить рухливий, і тому одяг не повинна викликати у нього роздратування і дискомфорт.
Як правило, покупець в першу чергу звертає увагу на матеріал. Але в більшості випадків та інформація, яка надана на етикетці не відповідає реальному матеріалу, що використовується на виробництві. Дехто може це визначити на око, але найчастіше потрібно спеціальна експертиза.
Високі вимоги пред'являються до одягу грудних малюків, тому, що їх шкіра дуже ніжна і відповідно всі шви на одязі повинні бути виконані назовні, для того, щоб уникнути несприятливого впливу на шкіру.


Дана вимога навіть зафіксовано в Гості, але все - таки багато виробників не дотримується цього правила, а про привізній товарі, напевно, і говорити не варто.
Також при покупці одягу можна зіткнутися і з поганою якістю пошиття і вирубки деталей. У даному випадку одяг просто буде непропорційною. Якщо кишені одягу можна вважати декоративними деталями, то на їх непропорційність можна не звернути уваги, а от якщо будуть неоднакові штани, рукави і т.д., то це вже може створити незручність і дискомфорт. Тому, перш ніж зробити покупку одягу своєму малюкові, ретельно її оглядайте, щоб уникнути можливого дискомфорту.