Для модних дизайнерів в 2013 році все також залишається одним з найпривабливіших напрямів - одяг зі шкіри.
Дизайнери в цьому році обіграють в своїх моделях нові тенденції верхнього одягу, взуття, сумочках і всіляких аксесуарах, але абсолютним хітом цього сезону стає шкіряна спідниця 2013.
Зараз вони особливо демократичні і виражається це в тому, що моделі, які представляються дизайнерами в цьому році, підходять жінкам будь-якої статури і будь-якого віку. Просто при виборі для себе фасону шкіряною спідниці треба враховувати особливості своєї фігури.
Охочих сьогодні придбати нову модель шкіряної спідниці досить багато, так як ціни на цей вид одягу "фатальної жінки" стали набагато доступніше, а різноманітність фасонів значно більше.

Якими ж стануть найактуальніші фасони шкіряних спідниць в 2013 році?

Можна сказати, що цього року в моді будуть довгі шкіряні спідниці, в усякому разі, на показах останніх колекцій міні спідниць не спостерігалося. Найбільш затребуваними, за припущенням модельєрів стануть спідниці довжиною до коліна. На першому місці серед моделей стали спідниця - олівець і спідниця - кльош. Перший варіант призначений для дівчат з відмінною фігурою, а другий - для тих, хто не дуже задоволений розміром в області стегон.Так вже вийшло, що практично всі моделі шкіряних спідниць були принципово облягає одягом, але цей рік приготував для модниць сюрприз. Спідниці обіцяють бути не тільки розкльошені, але і з претензією на плісе. Погодьтеся, що в такому одязі "фатальна жінка" йде на другий план, пропускаючи вперед романтику.

Які шкіряні спідниці 2013 включені в колекції відомих дизайнерів?

У колірній гамі цього року все також вважається основним - звичний чорний. Яким би "заїждженим" і нудним його не рахували, але саме цей колір вважається в шкірі класикою, яку не можна ігнорувати, її можна тільки доповнювати, прикрашати або відтіняти.
Нового 2013 року захотілося модним французьким дизайнерам бренду Oscar de la Renta, вони пропонують на розгляд шкіряні спідниці з минулого - світло шоколадного кольору, а так само літні моделі світло-бірюзових відтінків. Не забуте і те, що це "зміїний" рік, шкіряні спідниці таких відтінків, та ще й в складочку, пропонуються для молодих дівчат.