Дуже ефективним і при цьому приємним і простим способом догляду за волоссям є використання ефірних масел при розчісуванні волосся.

Для проведення цієї процедури необхідна натуральна гребінець з дерева або щетини. Пластмасові або металеві гребінці в даному випадку не підходять, адже вони можуть вступити в хімічну реакцію з активними компонентами ефірних масел.

Процедура аромарасчёсиванія дуже проста. Вибираємо ефірне масло, наносимо кілька крапель на палець і рівномірно розподіляємо його по всій довжині зубів гребінця. Потім акуратно розчісували волосся протягом 5-8 хвилин.

Найважливішим моментом є те, що масла не повинно бути занадто багато (всього кілька крапель).


В іншому випадку це негативно позначиться на вашому настрої або викличе напад головного болю. У деяких випадках велика кількість масла може викликати сильне роздратування і лущення шкірного покриву.

Грамотно проведена процедура аромарасчёсиванія стимулює кровообіг і активно живить волосяні цибулини корисними речовинами, які у великих кількостях містяться в ефірних маслах.

Сеанси аромарасчесиваніе не слід проводити часто: для профілактики випадіння волосся достатньо двох процедур на тиждень.