Щороку модні тенденції перетворюють не тільки одяг, взуття, зачіски, але ще і манікюр. На піку популярності зараз знаходяться оксамитові нігті, які з'явилися відносно недавно. Модна тенденція дозволяє створити на нігтях обсяг 3D. На сьогоднішній час більшість великих компаній намагаються у всіх товарах відобразити ефект 3D, і тепер цей ефект з'явився навіть на нігтях.

Новинка в світі манікюру
- це сама справжня сенсація в нейл-дизайні. За допомогою нього ви створите на своїх нігтях шматочок домашнього затишку. Ті, хто слідує модним тенденціям, зможуть наносити оксамитове покриття на нігті під колір свого гардеробу. Особливої витонченості додає нігтям насичений колір оксамиту. Яскраво-сині, бузкові, червоні, білі кольори привертають до себе достатньо уваги і створюють якесь відчуття свята. Такий манікюр буде доречний в зимовий період і особливо красиво він буде поєднуватися з новорічним вбранням. Це м'яке і злегка пухнасте покриття тримається на нігтях цілий тиждень і виглядає вельми оригінально. Але найголовнішим є те, що з цим манікюром ви можете спокійно мити посуд, прибирати в квартирі, приймати гарячу ванну, і це взагалі не зашкодить вашим нігтям, так як удосконалене покриття зовсім не пропускає води.

Уявлення про оксамитовому манікюрі
Вся справа полягає в покритті нігтя, яким за своєю структурою нагадує благородний і багатий оксамит.


Цей ефект можна отримати в тому випадку якщо на ніготь нанести порошок флока. Флок - це подрібнені шматочки ниток, які можуть бути різнокольоровими і мати різну довжину. Щоб створити ефект оксамитового манікюру, потрібно взяти самі короткі нитки, а щоб створити ефект волохатого, беруть нитки достовірніше.

Що потрібно, щоб створити ексклюзивний манікюр
Щоб створити таке покриття на ваших нігтях, в домашніх умовах вам потрібно буде знайти і використовувати спеціальні матеріали та обладнання:

1. Флоган або Флокайдер - це спеціальне обладнання для нанесення покриття.
2. Флок - матеріал, який створюють з дрібних частинок, таких як кашемір, акрил і оксамит.
3. Спеціальна пензлик або пінцет.
4. Основа - може складатися з звичайного лаку.
5. УФ-лампа.

Робимо оксамитовий манікюр самостійно
Технологія нанесення:
1. Для початку потрібно привести нігті в хороший стан, для цього проводимо чистку і робимо звичайний манікюр, завдаючи при цьому безбарвну основу.
2. Створюємо основу безпосередньо вже під оксамитовий манікюр, який повинен бути того ж кольору, що і ваш флок.
3. На ще не встиг висохнути верхній шар лаку потрібно нанести за допомогою спеціального пристрою флок, а далі висушити УФ-лампою (приблизно 3мінути).

Насолоджуйтесь гарним манікюром!