Як зробити ваш манікюр ще більш яскравим і незабутнім, але не занадто вигадливим? Все дуже просто: додайте до основного кольору ще один додатковий!

робиться в тих випадках, коли ви не можете вибрати, яким лаком нафарбувати нігті і в підсумку берете обидва кольору, або не знаєте під яку деталь одягу зробити манікюр і знову ж вдаєтеся до подвійного кольором. Якщо ви не любите складні малюнки або просто не вмієте їх створювати, то двоколірний манікюр стане вирішенням вашої проблеми. По-перше, двоколірний манікюр креативний, але не нав'язливий, по-друге, його техніка настільки проста, що з нею впоратися будь-яка дівчина, навіть сама недосвідчена.

Двоколірний манікюр підходить як для особливих випадків, так і для повсякденному житті - все залежить від того, які відтінки ви для нього підберете. Яскраві кольори більше підійдуть для вечірок та свят, більш спокійні тони можна використовувати кожен день.

Перше правило двоколірного манікюру: вибір поєднаних відтінків. Не бійтеся використовувати яскраві кольори, комбінуйте яскраві відтінки з пастельними тонами. Якщо ви не знаєте, як краще поєднувати кольори, вам допоможе спеціальний колірний круг для вибору відтінків.

Також кольору можна підбирати під певну пору року. Наприклад, для зими ідеальні холодні сині і блакитні кольори, восени можна вибрати поєднання жовтих і червоних відтінків, навесні і влітку віддайте перевагу зеленим відтінкам. Підбирайте кольору під одяг або аксесуари. Якщо ваш одяг поєднує кілька кольорів, відобразіть це і в свій манікюр.

Для двоколірного манікюру використовуйте лаки з щільною текстурою, які мають насичений колір.


Також вибирайте лак однієї фірми і текстури. З текстурою можна експериментувати тільки в тому випадку, якщо ви вибрали кольору з однієї кольорової палітри.

А тепер кілька слів безпосередньо про техніку такого манікюру. Почнемо з того, що можна розфарбувати кожен ніготь у два кольори паралельно зростанню нігтів, тобто вертикально розділивши їх чорною лінією (якщо чорний колір не використовується як основний). Якщо привід, за яким ви нафарбували нігті, є особливим для вас, то можна доповнити манікюр яким-небудь спеціальним прикрасою для нігтів, розташувавши його на лінії з'єднання двох кольорів.

Також можна пофарбувати кожен ніготь в свій колір. Наприклад, виділивши певним відтінком безіменний і вказівний пальці або тільки один палець. Можна нафарбувати по два нігтя поспіль в один і той же колір - цей варіант дуже простий і популярний. Не потрібно прикладати багато зусиль, щоб зробити нігті особливими.

Інший варіант містить в собі наслідування французькому манікюру, тільки з кольоровими лаками. Ви можете залишити основну частину нігтя прозорою, нафарбувати лише кінчик нігтя в будь-який колір або повністю поміняти кольори, характерні для французького манікюру.

В даний час двоколірний манікюр став настільки популярний, що багато знаменитостей помічені з нігтями, пофарбованими в кілька кольорів.