Нарешті взуття на платформі можна залишити в минулому, туфлі-човники, які відрізняються своєю практичністю і елегантністю, стають модним трендом цього сезону.

Ви могли спостерігати цю тенденцію у взутті, починаючи з минулого року, коли такі туфлі були помічені на знаменитостей і світських левиць, які брали участь у подіях на червоній доріжці. Проте цього разу туфлі на підборах сильно відрізняються від того, що ви звикли бачити в шафах у своїх бабусь, так як туфлі-човники пройшли через значне перетворення.

Вікторія Бекхем, Дженніфер Лопес, Блейк Лайвлі і Кейт Міддлтон є одними з найбільш відданих шанувальниць цього елегантного тренда. Цього року знаменитості і модниці, рясніють в туфлях-човниках в різних відтінках і візерунках.

Туфлі-човники не тільки зручні, але й універсальні, так як їх можна комбінувати як з повсякденним одягом, так і з офіційною , що робить їх ідеальною альтернативою раніше популярної взуття на платформі.

Наприклад, туфлі-човники можна поєднувати з джинсами, простий сорочкою і стильним піджаком.


Таке вбрання ви з легкістю зможете носити на роботу, а потім з легкістю перевести в вечірнє вбрання.

Для офіційних заходів можете об'єднати туфлі-човники з коктейльних сукнею довгою до колін або вечірньою сукнею довгою до підлоги. Не забудьте доповнити образ красивими ювелірними виробами, щоб додати вишуканості і витонченості. Для офіційних заходів також підійде абсолютно протилежний стиль вбрання. Так ви зможете поєднувати туфлі-човники з брюками в чоловічому стилі і з витягнутою сорочкою.

Сьогодні ви зможете вибрати туфлі-човники, які підійдуть саме вашому образу. Наприклад, якщо ви плануєте носити їх в офісі, то вибирайте туфлі чорного або бежевого кольору. Однак якщо ви віддаєте перевагу бути в центі загальної уваги, розгляньте варіант придбання туфлею яскравого кольору і з оригінальним візерунком.