Вибирати окуляри - справа непроста, але дуже захоплююче, адже цей елемент стилю повинен бути підібраний правильно і виглядати не просто модно, а й гармоніювати з образом в цілому. Окуляри - це атрибут, який використовує кожна людина - будь-то світський захід або просто прогулянка по парку. Сезон весна-літо 2013 багатий на різноманітність форм і дозволяє сміливо експериментувати, щоб знайти свій неповторний образ.

Котячий погляд
Ця форма очок досить довго вважається однією з наймодніших і актуальних - цей сезон не виняток . Власниці таких окулярів відразу сміливо і відкрито заявляють про себе, як про "хижачці", яка любить бути в центрі уваги. Різноманітність кольорової палітри для таких оправ приємно порадує своїх шанувальниць.

притягує геометрія
Круглі і прямокутні оправи окулярів стануть безперечними фаворитами мільйонів модниць в усьому світі. Простота і елегантність завжди притягують, і завдяки таким властивостям масивні оправи в оригінальному виконанні з незвичайних матеріалів дозволять доповнювати собою діловий образ або протилежний йому - романтичний.


Така форма очок майже безпомилково походить для будь-якої форми обличчя.

Невидимі
Це поки ще не зовсім звичне рішення для любителів очок. Дизайнери приділили багато уваги розробці очок без оправи і переконані в тому, що найближчим часом така "безоправная" оправа завоює симпатію у модників. Ця оправа до лиця не всім, але ті, хто їх полюбить - залишаться відданими їм до кінця.

Авіатори
Ця брутальна і стильна форма очок давно улюблена як чоловіками, так і жінками і буде актуальна ще не один рік. У цьому сезоні вони, як і раніше підійдуть практично під будь-який образ, викликаючи самі різні почуття в оточуючих.

Кольори лінз
У цьому сезоні колірна палітра для вибору лінз буде різноманітною, починаючи від прагматичною гами, закінчуючи градіентовимі відтінками, які надають свіжості обличчю. Хітом сезону будуть окуляри з блакитним кольором лінз, які, однак, підійдуть не під будь-який образ, тому краще мати ще кілька видів сонячних аксесуарів у своєму модному арсеналі.