Під час водної дієти ви повинні контролювати кількість і якість споживаної рідини. Це правило відноситься не тільки до тих днів, коли вашою їжею стане вода, але й до решти, що не розвантажувальним дням.
Якщо ви любите пити багато рідини і під час прийому основної їжі і будете постійно запивати її водою або соком, то стінки шлунка природно розтягнуться і обсяг шлунка значно збільшиться. Зазвичай шлунок здатний вмістити в собі 1,5-2,5 л їжі, в тому числі і води. Саме тому не варто запивати їжу великою кількістю рідини, від цього шлунок збільшується, а ви будете постійно переїдати щоб відчути знайоме почуття і усвідомлення того що ви наїлися. Постійне переїдання неминуче веде до збільшення ваги.
Також вода, яка п'ється під час прийому їжі, випивається переважно маленькими ковтками, що провокує більшу кількість потрапляє повітря з їжею в проміжний пункт - шлунок. Повітря, тобто кисень, який ви ковтаєте за цей час, не встигає всмоктатися тканинами і повністю засвоїтися кровоносною системою.


Через це ви можете спостерігати збільшення об'єму талії, здуття живота і підребер'я, можуть з'явитися колючі болі, бурчання, бурління. Це вам потрібно? Ні? Тоді відмовтеся від прийому їжі з запиванням.
Яку воду пити під час водної дієти?
Вода повинна бути не тільки чистою, але й не містити газу. Тільки вода без газу допоможе схуднути. Газ, наявний у воді потрапляючи в шлунок, діє на стінки дратівливо, через що частіше виникає відчуття голоду. Солі, які є в мінералці, так само впливають на підвищення апетиту.
Мінеральні води для такої дієти не підходять, вони більше спрямовані на дію в іншій сфері і в схудненні не помічники.
Найкраще вживати під час водної дієти столову мінералку. Воду пити потрібно маленькими дозами протягом усього дня.
Розвантажувальні дні, які стануть звичкою, допоможуть позбавлятися від зайвої ваги навіть під час після закінчення дієти. Ви помітите, що втрачаєте до 500 гр в місяць при цьому, не дотримуючись жорстких правил.