Для багатьох жінок після багатьох не удач, при покупки не якісної туші постає питання, як-же правильно вибрати туш. А як-би хотілося, что-б туш не розсипалася, що не скочувалася в грудочки, не злипалися б вії. Для цього, потрібно знати кілька нескладних правил при виборі туші.

1. Читаємо складу туші.

У якісної туші повинно бути, мінімум хімічних елементів а вітамінів більше. Такі компоненти як ланолін (роблять вії більш міцними і зволожує їх), меланін (сприяє захисту вій від дії зовнішніх чинників на них), касторове масло (живить, зміцнює, допомагає зростанню вій, захищає від впливу сонячних променів). В хороші і якісні туші додають велику кількість вітамін, такі як: вітамін E, F, В5, A. Дані вітаміни сприяють стимуляції росту вій, живлять, запобігають ламкість, надають блиск і шовковистість. Пантенол (покращує стан вій і додає об'єм кожної війки). Консерванти так само необхідні для вій, вони запобігають появі мікроорганізмів (в якості консервантів використовують не великі дози хлориду бензалконію, гліцерин або тімеросал).

2. Вивчаємо упаковку.

На упаковці має бути написано: дата виготовлення, країна, виробник і склад.


Головна помилка багатьох жінок не дивитися термін придатності, милі дами обов'язково дивіться дату виготовлення і пам'ятайте що максимальний термін використання туші становить три місяці, а використання сухої туші становить шість місяців.

3. Вивчаємо туш і пензлик.

При відкриття туші переконайтеся що колір відповідає напису на упаковці, зверніть увагу на запах, якісна туш має злегка вловимий солодкуватий аромат, або зовсім не має запаху. Сама консистенція туші повинна нагадувати щось схоже на крем, якщо туш густа або рідка, то були порушені умови зберігання. Спробуйте провести пензлик по поверхні долоні, від хорошого туші повинні залишатися, Рівному не переривчасті лінії, без грудочок. Не бажано купувати туш з вітрини, адже не відомо скільки разів, її відкривали до вас. Ретельно огляньте щіточку для вій, вона повинна бути без будь-яких дефектів, а ворсинки на ній, не повинні обсипатися.

Слідуючи таким простим правилам, можна забути про роздратуванні очей, осипання туші, склеювання і грудок. Не забувайте що реклама і відомий виробник - це ще не гарантія якісної туші.