Веснянки - ці милі отметінкі сонця радують не кожного дівчину. Особливо помітними вони стають напередодні літа, коли хочеться виглядати особливо свіжо і привабливо. Позбавиться від них назавжди, на жаль, неможливо. Але, застосувавши комплексний підхід, можна зробити їх практично непомітними.

Шкірі з веснянками потрібен особливий догляд. Домашні процедури, які багатьом здаються занадто клопіткою і малоефективними, насправді, при регулярному проведенні борються з веснянками досить ефективно. Важливо проводити їх протягом усього року, не чекаючи сонячних днів і появи самих веснянок. Відмінними отбеливающими і доглядають ефектом володіє вітамін С, який міститься у всіх цитрусових. Стійкого ефекту відбілювання шкіри можна домогтися, якщо додавати лимонний сік в усі домашні маски, які ви використовуєте. Кубики льоду з відвару листя петрушки, якими дуже добре протирати обличчя вранці, так само допоможуть відбілити шкіру. Секрет успіху всіх домашніх засобів по відбілюванню - в їх регулярному застосуванні, а перевага - в безпеці і тривалому і стійкому ефекті. Веснянки не зникнуть безслідно, але стануть значно світліше.

Салонні процедури, які так само дають відбілюючий ефект спрямовані на відлущування верхнього шару шкіри. Хімічний пілінг з фруктовими кислотами, обробка рідким азотом, фотолікування, дермабразія - ці процедури дають помітний ефект освітлення, але мають цілу низку протипоказань.


Наприклад, ту ж дермабразію, при якій знімається не тільки верхній, а й середній шар епідермісу не рекомендується робити молодим дівчатам. А всі відбілюючі процедури не рекомендується робити влітку. Практично у всіх власниць веснянок тонка, схильна до сухості шкіра, яка вимагає до себе особливого ставлення. Перш ніж провести салонну процедуру проконсультуйтеся з перевіреним косметологом. І, на жаль, ефект від салонних процедур по освітленню не дає стовідсоткової гарантії від веснянок і недовговічний.

Кращим способом по боротьбі з веснянками виявиться комплексний підхід, при якому домашні процедури посилюються салоновими. Яскравості прояву веснянок сприяє і авітаміноз, тому
напередодні весни варто пропити посилений курс полівітамінів. Так ви не тільки освітлити шкіру, але і поліпшите її стан. Крім того, варто врахувати, що веснянки - це прояв пігменту меланіну під сонячними променями. Тому всі кошти, які захищають шкіру від потрапляння прямих сонячних променів, повинні бути задіяні повною мірою. Денні, тональні креми та захисні креми на літо потрібно вибирати з досить сильними UF-фільтрами, і звичайно ж намагатися не перебувати на відкритому сонці в середині дня коли воно найбільш активно.