Фарбування волосся - справа копітка. Тут тенденції багато в чому визначає смак господині зачіски.
У цьому сезоні основним напрямком вважається натуральність і природність кольору, у зв'язку з цим, яскраві відтінки і модельні укладки поступово йдуть на другий план.
Актуальне в цьому сезоні фарбування покликане, в першу чергу, покликане підкреслити і зробити більш насиченим природний колір волосся.
Умовно відтінки можна розділити на три категорії: темні, блонд, рудий.
Глибокий темний колор.
Тут найбільшою популярністю користуються каштан і шоколад. Власницям темного волосся підкреслити і освіжити природну природу кольору допоможуть золотисті відтінки. А ось фарбування в більш темні тони в цьому сезоні відходить на другий план, тому не рекомендується використовувати баклажан, синяво-чорний, смоляний кольору. Також вас можуть зацікавити відгуки про держателя для сумки.Плотський блонд.
Власницям світлих відтінків волосся в цьому сезоні рекомендується звернути свою увагу на колір пшениці та карамелі. Також актуальні легкі рудувато-золотисті відтінки.
У процесі фарбування блондинкам слід уникати жовтого кольору, що додає вид штучності, а також знебарвленого пасом, що виглядають мляво.
Відходить у минуле і настільки популярне колись мелірування. Його витісняє так зване блондирование, що утворить легкі переливи сонячних відтінків.
Зухвалий рудий.
У цьому сезоні як ніколи актуальний рудий колір у всьому спектрі відтінків: від вогняного до глибокого мідного. Вибір тону для фарбування рекомендується відповідно до типу і відтінком кольору шкіри. Експресивний рудий більше до лиця світлошкірим дівчатам, а засмаглим і смаглявим слід зупинитися на мідному або іржавому відтінку.