Природно безліч людей люблять м'ясо, а м'ясо, яке правильно і добре приготовлено ще смачніше. Пропоную ознайомитися з маринадами для шашликів, які зроблять шашлик м'яким і смачним.
1.На 2 кілограми м'яса нам знадобитися дві великих стиглих ківі. Як завжди м'ясо солимо, додаємо улюблені спеції і цибулю. Потім перемішуємо ківі в блендері або кухонному комбайні і ллємо суміш у шашлик. Ківі має в собі достатньо кислоти, щоб за півгодини шашлик став м'яким.
2.Для гранатного маринаду нам знадобитися 2 штуки граната (або гранатний сік), 150 мг сухого червоного вина, цибулю. Гранати потрібно видавити в соковижималці.


Беремо 3 кг м'яса і заливаємо інгредієнти. У цьому випадки м'ясо краще спочатку не солити. Залишаємо шашлик в маринаді на ніч у холодильнику. За півтори години до смаження шашлику додайте сіль.
3.Берем м'ясо і заливаємо сильно газованою мінеральною водою. Ставимо кокой то прес на миску і тримаємо 2 години. Потім зливаємо мінералку і додаємо спеції за смаком. Додаємо майонезу, і залишаємо на 20 хвилин, щоб вбралися спеції. Смажимо шашлик.
З цими рецептами будь-яке м'ясо стане м'яким і смачним. Все залежить від того скільки часу у Вас є на приготування м'яса, а також від того скільки м'ясо побуде в спеціях.