Левова частка всіх весільних приготувань - позаду, все саме основне (принц на білому коні і запаморочливе весільну сукню) у вас вже є, список гостей складений і схвалений. Здавалося б, можна спокійно зітхнути. Але не тут то було, є ще одна важлива складова ідеальної нареченої - макіяж. Взяти таку відповідальність на себе готова далеко не кожна наречена, в цьому випадку варто звернутися за допомогою до професійного візажиста.
На весіллі наречена повинна блищати, тут немає місця переживанням з приводу зовнішнього вигляду, так як саме наречена, як магніт, притягує до себе погляди всіх і кожного, починаючи від своїх родичів, закінчуючи перехожими на вулиці. Але ніхто не застрахований від несподіванок, і якщо ви волею випадку опинитеся в ситуації, коли створювати свій макіяж вам доведеться поодинці, та ще і в терміновому порядку, ви повинні бути до цього готові. Ось вам кілька простих, але слушних порад, які допоможуть вам, виявися ви в подібній ситуації.
Перша умова чудового макіяжу - ідеальна чистота вашої шкіри. На таку шкіру будь-який макіяж наноситься з легкістю і задоволенням. Настійно рекомендується за два тижні до весілля кілька збільшити кількість випивається рідини. Власницям жирної шкіри рекомендується припинити використання жорстких засобів догляду за шкірою. Подібні засоби лише тільки підсилюють вироблення сала підшкірними залозами, як наслідок, жирність шкіри лише збільшується. Хочете ідеальний макіяж - не бійтеся експериментів. Маску для обличчя, якщо ви її використовуєте, зробіть за кілька днів до весілля.


І навіть якщо в повсякденному житті ви не використовуєте бальзам для губ, для весільного макіяжу він вам обов'язково знадобиться.
До початку макіяжу, за 10-15 хвилин на шкіру наноситься зволожуючий крем. Врахуйте що і погода, і навколишнє середовище й інший ряд факторів впливають на макіяж. Тут ідеально підійде тон на основі олії, який навіть у випадку, якщо наречена розчулився до сліз - НЕ розтечеться. Фінальний акорд - нанесення пудри. Якщо хочете, щоб ваш рум'янець пережив би і сльози і поцілунки, використовуйте засіб на кремовій основі.
Від фарбування брів в день весілля слід утриматися. Для того щоб ваш макіяж виглядав би більш природним - скористайтеся тінями світлих, або ж нейтральних відтінків. Для додання очам більшої виразності, скористайтеся основою під тіні. Потім наносимо на вії водостійку туш у два шари (через невеликий проміжок часу, для того щоб туш змогла підсохнути).
Не варто недооцінювати значущість макіяжу губ. Величезна кількість народу, не рахуючи нареченого, виявить бажання вас поцілувати. Отже, ваш вибір повинен лягти на дуже стійку помаду. Крім цього, колір помади повинен вдало поєднуватися, як з кольором вашого волосся, так і з кольором контурного олівця, яким необхідно буде скористатися для того, щоб помада не розтеклася. Для додаткової фіксації помади необхідно скористатися бальзамом для губ.
Цей особливий для вас день залишиться у вашій пам'яті на все ваше життя. А фотографії та відеофільм в будь-який момент освіжать ці події у вашій пам'яті.