Самий доступним і надзвичайно цікавим матеріалом для дитячої творчості є, безсумнівно, природний матеріал. Він настільки популярний, що його використовують навіть майстри, що створюють свої шедеври з листя, шишок, паличок, жолудів, гілочок, кори, насіння, плодів .. Всіх їх просто неможливо перелічити.

Кращий час для збору природного матеріалу - літо і осінь. Природа в ці дні особливо багата на нього. Якщо правильно підійти до цієї процедури, то можна зібрати багато того, з чого будете виготовляти довгими зимовими вечорами. Це дозволити зайняти дитину корисною справою і проводити свій час з користю.

Можна майструвати самі різні фігурки тварин, прикраси, картини, який потім будуть прикрашати ваше житло або дитячий садок.


З природних матеріалів можна виготовити і прекрасні подаруночки для рідних і близьких.

Створення таких шедеврів приносить величезну користь і для дитини, яка отримує навички роботи з різними інструментами, розвиває художнє мислення. Дитина стає творчою особистістю, а це буде допомагати йому в самостійному дорослому житті. Головне, щоб дорослі знайшли час і виявили бажання займатися всім цим зі своїми дітьми. Повірте, користь отримаєте величезну і насолоду.

На цьому дану тему закінчуємо. Хочеться також запропонувати ознайомитися зі статтею, в якій підбирається туристичний намет. Більш детально - http:///raznovidnosti-turisticheskix-palatok/