Килимові вироби є не просто прикрасою будь-якого житлового приміщення, а й цілком законним атрибутом його інтер'єрного оформлення. Їх можна повісити на стінку або покласти на підлогу. Вони також служать самостійним покриттям підлоги.

Очищення килимів займає особливе місце. В силу своєї структури та наявності ворсу, в них дуже швидко накопичується різна бруд і дрібні пилові частинки, здатні викликати алергічну реакцію у проживаючих в будинку людей. Очищати килими слід регулярно, скориставшись спеціально розробленими миючими складами або послугами фахівців хімчистки для килимів, яких можна запросити додому.

Хімчистка килимів проводиться в кілька етапів. Насамперед це ретельне видалення пилу за допомогою спеціального пилососа, здатного призвести глибоке очищення килимового ворсу зі всієї поверхні.


Як правило з пилом видаляються дрібні кліщі і паразити, що живуть в ворсі.

Далі килим піддається вологого очищення хімічними препаратами, за допомогою яких видаляються залишки бруду і плями на килимі. Всі хімічні препарати, що використовуються для очищення килимових виробів, мають необхідні сертифікати якості, безпечні для людського здоров'я і не викликають алергічних реакцій організму. Далі килим проходить заключну обробку і постає перед вами у своєму первісному і чистому вигляді.

Дізнатися про проведення хімчистки килимових виробів і викликати клінінгових фахівців на будинок можна за телефонами, вказаними на сайті.