Бургас - найбільше місто в Болгарії, який розташовується на сході Бургаської затоки і приваблює відпочиваючих своєю цікавою історією, традиціями і незвичайної природою. Крім того Бургас вважається другим за площею містом після Варни і є першим за площею містом-портом в Болгарії.

Місто облаем багатовіковою історією, там є кілька стародавніх пам'яток архітектури. До них відноситься церква святих Кирила і Мефодія, а також невелика вірменська церква, що датуються 19 століттям. Церква Кирила і Мефодія відома відома завдяки своєму вівтаря і прекрасним розписам. А найдавнішим місцем у місті є окружний історичний музей.

Пам'ятки природи Бургаса являють собою кілька озер з їх унікальною фауною і флорою.


Вая є найбільшим природним озером в країні.
Аеропорт міста знаходиться в районі під назвою Сарафово і постійно приймає рейси з усієї Європи, особливо влітку. Авіаквитки в Бургас в період підвищеного попиту краще купувати заздалегідь.

У Бургасі є велика кількість різних кафе і ресторанів китайської, європейської та болгарської кухні. Будь-який турист зможе гідно оцінити національну їжу та напої Болгарії.

Потрапляючи в Бургас, відпочиваючі можуть зупинитися для проживання не тільки в готелях, але також зняти квартиру або будинок, але там відсутні гарантії якісного обслуговування, тому краще віддати перевагу готелі з усіма зручностями, забронювавши місця заздалегідь.