Будинки з дерева давно перестали асоціюватися зі старими і старими будівлями. В даний час придбати дерев'яний будинок з натуральних порід дерев - мрія багатьох людей.

Багатьох також цікавить питання про те, як купити якісний зруб під ключ і що він насправді із себе представляє. Зруб під ключ - це особлива споруда з струганого або профільованого бруса необхідного перетину разом з кроквами, лагами, латами і стельовими балками і т.д.

З кожним роком будинку з зрубів набирають все більше популярності завдяки використанню в процесі будівництва споконвічно російських технологій, якості конструкції і недорогий собівартості. Зруб являє собою тип будівлі з дерева, в основі якої закладено з'єднання чотирьох колод у формі прямокутника або квадрата. Кріплення між собою чотирьох колод носить назву вінець, а місця, де вони приєднуються один до одного - замки.

Варто будинок зі зрубу помітно менше на відміну від споруди з блоків або цегли, у зв'язку з цим багато хто віддає перевагу таким конструкціям.


Будинки зі зрубу мають деякі незаперечні переваги, а саме:

  • Екологічність.
  • Охайний і привабливий зовнішній вигляд.
  • Менша вартість.
  • Створення затишку і сприятливої обстановки для людини.

Але людині вручну рубати колоди буде досить складно, тому для правильного дотримання всіх норм і етапів роботи краще звернутися за консультацією та допомогою професійних компаній. Вони візьмуть на себе всю відповідальність за будівництво і виконають замовлення в найкоротші терміни.