В даний час дуже популярним є будівництво будинків з профільованого бруса, оскільки цей будівельний матеріал володіє високою якістю і доступною вартістю. Його використання дозволяє зводити новобудови швидко.

Профільований брус виготовляється з натуральної деревини з оснащенням системою шип-пазів, які дозволяють збирати будинку в найкоротші терміни. Крім цього даний матеріал володіє такими позитивними характеристиками, як висока теплоізоляція. Будинки з нього прекрасно підходять для проживання в них цілий рік.

Будинки з бруса не піддаються усадці, заселяти їх можна відразу ж після закінчення будівництва. Немає необхідності проводити оздоблювальні роботи, оскільки стіни і так виходять гладкими. Це суттєва економія коштів на зведення житлового будинку.

Проекти будинків з бруса сьогодні пропонуються найрізноманітніші. Новобудови можуть мати саму різну конфігурацію як для дачних будиночків, так і для особняків і котеджів.

Практика свідчить, що, здійснюючи будівництво вдома їх бруса, забудовник суттєво економить свій капітал, який потім дозволяє здійснити будівництво лазні або інших підсобних приміщень на ділянці.

Дехто ставить під сумнів вигоду зведення будинків з бруса, посилаючись на те, що в даний час доступні найрізноманітніші будівельні матеріали, що володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками.


Це, як кажуть, у кого який смак.

На користь використання бруса говорить і той факт, що деревина використовувалася в будівельній справі ще нашими предками. Дерево є екологічно чистим матеріалом, якому характерні практично всі позитивні характеристики, про які знає кожна людина. До того ж зовнішній дизайн будинків з бруса, мабуть, найкращий і найпривабливіший.

Важливе достоїнство - брусові будинки володіють прекрасними естетичними характеристиками. Завдяки цьому досягається суттєва економія на оздоблювальних роботах і матеріалах для них. У порівнянні з цегляним будинком економія фінансових коштів досягається вдвічі.

Якщо хтось ще сумнівається, нехай поцікавиться у людей, які успішно побудували будинки з бруса і живуть в комфорті та затишку. Цього стане достатньо, щоб зрозуміти всю вигоду від використання бруса в будівництві будинків.