Речі, виготовлені своїми руками, завжди залишаться унікальними і в даний час їх прийнято називати іноземним словом "handmade". Вони володіють великою кількістю переваг порівняно з аксесуарами, придбаними в магазинах, а саме оригінальність, теплота, привабливість і т.д. Крім того речі, створені людиною, зберігають теплоту його рук. Популярні техніки виготовлення можна подивитися на сайті www.sdelayem-sami.ru.

Сьогодні все більше підвищується інтерес до саморобним речам, особливо це стосується прикрас та аксесуарів. З розвитком сучасних технологій рукодільниці отримали можливість користуватися новітніми матеріалами і постійно дізнаватися нові способи виготовлення прикрас. Традиційні аксесуари з бісеру та тканини тепер доповнюються пластиковими, повстяними, скляними елементами.

Безліч технік виготовлення прикрас засновані на роботі з полімерною глиною .


Крім того її можна поєднувати з іншими матеріалами - шнурами, нитками або бісером.

У роботі з полімерною глиною часто реалізується техніка декупажу - це своєрідне приклеювання різних картинок на основу. Розробляються спеціальні набори картинок, але для отримання авторської роботи можна підібрати ескіз самостійно.

Вироби з повсті також користуються популярністю. Цьому матеріалу можна надати різні форми і товщину. Завдяки лускатої структурі верхнього шару матеріалу він легко скріплюється між собою під дією води.

Не зменшується інтерес і до в'язаним аксесуарам. Зазвичай у такій техніці виконуються наступні прикраси:

  • Чохли для зберігання стільникових телефонів.
  • Об'ємні кулони.
  • Сувеніри та багато іншого.