Таїланд вважаються найпопулярнішим на території південно-східної Азії державою, куди воліють відправлятися відпочиваючі з усього світу. У Таїланді розташовується велика кількість буддійських монастирів і храмів, палаців, сонячних пляжів. Крім того тут створені відповідні умови для проведення підводних занурень, відвідування незаселених островів Андаманського моря. У Таїланді можна випробувати місцеві страви тайської кухні і відвідати барвисті і запальні буддійські свята.

Крім цього в країні знаходиться безліч заповідників і національних парків, в загальній складності їх близько п'ятдесяти штук і їх загальна протяжність займає 25 тисяч квадратних кілометрів . Любителів насолоджуватися природою вразить тайська фауна і флора, заповідні містечка. Таїланд - це країна екзотики.

Після прибуття до Таїланду в першу чергу рекомендується відвідати місто Бангкок, він допоможе туристам адаптуватися до незвичайній обстановці , до нової невідомої цивілізації.


Тут людина ніби занурюється в новий світ, наповнений пам'ятками старовини та історією. Для Бангкока характерна бурхливе життя, в місті постійно панує суєта.

Також в Бангкоку розташовано багато затишних парків, нагадують вишуканий стиль англійців. Придбати тур в Таїланд з Єкатеринбурга можна на спеціальних сайтах в Інтернеті.

Одним з історичних центрів країни є місто Раттанакосін. Тут знаходиться основна визначна пам'ятка Таїланду - це Великий Королівський Палац, побудований кілька сотень років тому. У палаці живуть тайські ченці, а недалеко від нього можна побачити резиденцію короля Рами 5 і одночасно найбільша споруда у світі.