Мінськ варто відвідати вже для того, щоб помилуватися надзвичайною красою цього міста, побачити численні замки, для яких властиво одночасне поєднання відразу декількох стилів архітектури, наприклад, ренесансу, бароко, класицизму і т.д. Великою популярністю серед туристів користується Несвізький замок, не менш привабливим вважається Піщаловскій замок. Крім того в Мінській області знаходяться руїни Заславського та Борисівського замків.

Мінськ з даху - блог білоруського руфера розповідає туристам про принади нічного міста і його невимовної краси. Тут відпочиваючі отримають можливість дегустації популярного міцного напою Крамбамбулі, до складу якого входять гвоздика, кориця, чорний перець, мускатний горіх, горілка і мед. Продається цей напій практично у всіх кафе міста та його прийняти вживати разом з картопляними кульками, драниками або запивати соком берези або киселем.

Тим, хто віддає перевагу азартні ігри, також за смаком доведеться відпочинок в Мінську, так як ігровий бізнес тут абсолютно легальний.


У місті розташовується більше десяти казино з прекрасним обслуговуванням.

Крім усього іншого в Мінську розташовується найбільший планетарій республіки Білорусь, у зв'язку з чим, туристи ніколи не залишають це місто без уваги. Основна мета роботи даного закладу передбачає проведення популяризації астрономії, космонавтики та інших природничих наук. Планетарій представлений у вигляді зоряного залу, що вміщує сто двадцять чоловік. У зела є оптико-механічний апарат. А також куполоподібний екран. При відвідуванні обсерваторії туристи отримують можливість милуватися небесними тілами через справжній телескоп.