Вибираючи відпочинок в Єгипті, батьки вже з дитинства дають можливість своїй дитині познайомитися з таємницями історії. Туристи з Росії, які вже не раз побували в Єгипті всією сім'єю, підкреслюють, що самі прийнятні умови для відпочинку з дітьми будь-якого віку створені на курортах під назвою Ель Кузейр, Макаді Бей і Сафага.

Курорт Сафага являє собою затишне і негучний містечко, адже це так важливо для відпочинку всією сім'єю. Найбільш підходящим готелем стає "Menaville Safaga". Це чотиризіркові апаратаменти повністю орієнтовані на відпочинок з дітьми, так як найчастішими постояльцями стають сімейні пари. Обслуговуючий персонал готелю прекрасно підготовлений для зустрічі та подальшого обслуговування саме батьків з дітьми. На території готелю знаходяться ігрові майданчики і водні гірки, басейни і міні-клуби для дітей до 12 років.


З самого ранку і до вечора дитина буде зайнятий дозвіллям, організованим уважними аніматорами.

Пляжі в Сафаге неглибокі і мають зручний вхід в море , тому батькам не доведеться постійно переживати за дитину в процесі купання. Коли температура морської води дуже низька, то на території отелення працюють криті басейни. Якщо поїхати в Єгипет відпочинок з дітьми ціни теж залишаються прийнятними.

Сафага не відрізняється безліччю пам'яток. Тут можна відправитися на екскурсію в розташований неподалік турецький форт або в гавань, яка в давні часи була зупинкою єгипетських купців. Школярі обожнюють брати участь в екскурсіях на острови недалеко від узбережжя Сафага. Тут можна на власні очі побачити гробниці великих фараонів, статуї та інші пам'ятки найдавнішої архітектури.