Причин для придбання домашнього вихованця може бути багато і найрізноманітніших. Комусь самотньо і він знаходить в домашньому вихованця одного і співрозмовника, хтось за допомогою тваринного хоче привчити до дисципліни своєї дитини, а хтось просто на вулиці не може пройти повз молящего погляду покинуте кошеня чи цуценя.

Купуючи домашніх вихованців - ви купуєте друзів, і потім не можете уявити собі, як жили досі без них. Це може бути собака, кішка, черепаха, рибки або яке-небудь екзотичну тварину. Все залежить від ваших бажань і переваг. Вибираючи собі друга, зважте всі "за" і "проти", так як ви берете на себе величезну відповідальність. З їх появою ваш звичний життєвий уклад зміниться. За ними потрібно доглядати, робити щеплення, грати, а на все це потрібен час. Якщо ви вирішили завести собаку і при цьому ви любите подовше поспати вранці, то знайте, що це миле створіння буде стягати з вас ковдру до тих пір, поки ви не візьмете в руки повідець і не підете з ним гуляти. Вибираючи собаку для початку варто вивчити породи собак і їх харатеристики.

Варто сказати, що домашні тварини приносять величезну користь своїм господарям. Вони заспокоюють, знімають стрес, сприяють до активного способу життя, а також доведено, що спілкування дітей, в ранньому віці, з кішками або собаками зменшує ризик захворювання на алергію.


Також ви розвиваєте в собі такі якості як любов, відповідальність, мудрість, турботу, терпіння. А чи потрібно говорити про відданість домашніх улюбленців? Їх вірність, вдячність і відданість - це найкращі ліки від нудьги і депресії. Завдяки домашнім вихованцям, ви можете придбати нових друзів і знайомих. Адже багато хто хоче поспілкуватися з однодумцями, поділитися досвідом. Зараз існує маса форумів для спілкування, виставки або просто прогулянки в парку зі своїм чотириногим другом.

А як цікаво спостерігати, як вони ростуть, розвиваються, придумують якісь витівки, залучаючи і вас в гру, зустрічають вас після роботи, проявляючи свою любов, і таким чином стає повноправним членом сім'ї, центром внутрісімейній всесвіту, навколо якої обертаються всі домочадці.

Тварини в будинку - це дуже добре, але не варто забувати, що ви в відповідаєте за тих, кого приручили. Вибираючи домашнього вихованця - вибирайте душею, щоб він не став іграшкою, яка незабаром набридне.

Любіть своїх вихованців, піклуйтеся про них, і вони дадуть відповідь вам взаємністю, адже вони так потребують вашої турботи і уваги.