Конкурентоспроможність на ринку будіндустрії забезпечується як високими експлуатаційними якостями металоконструкцій, так і швидкістю зведення об'єктів з їх застосуванням.

Використання металевих каркасів будівель дає можливість проводити будівництво незалежно від сезону року і розташування щодо кліматичних зон.

Металоконструкції володіють дивовижною архітектурною пластикою і дають можливість втілювати в життя проекти будь-якого ступеня складності конфігурації, поверховості, розмірів.

Просторові конструкції дозволяють під одним дахом перекрити без внутрішніх опор і колон площі від 40 до 140 метрів, що просто необхідно при зведенні суднобудівних елінгів, виставкових павільйонів, виробничих, торгових, складських, спортивно - культурних споруд.

Будівництво з металоконструкцій набуло справді всесвітні масштаби, і використовуються всюди: опори ЛЕП та прийомних станцій мобільного зв'язку, тваринницькі ферми, водонапірні башти, резервуари і ємності, магістралі тепло - та водопостачання, станини і печі з обробки металів, житлові будівлі, сходи і багато іншого.

Кінцева вартість, як окремих виробів, так і всієї споруди складається з ціни на проектування металоконструкцій, їх виготовлення, доставку та монтаж.

Найбільш успішними в будівельній галузі є ті компанії, які повністю втілюють у життя ідеї та задуми замовника.


У їх розпорядженні є власні проектно-конструкторські відділи, заводи і цехи з виготовлення металовиробів, складські приміщення та система доставки їх на будмайданчик, а також бригади високопрофесійних монтажників.

Всі металеві конструкції, окремі вузли і вироби відповідають строгим параметрах ГОСТів і технічних умов виготовлення, монтажу та експлуатації.

Покрівельні великопрогонові ферми, опори, балки, системи перекриттів і з'єднань, прогони, зв'язки жорсткості, колони, огорожі досить уніфіковані і виготовляються на потоці. Типове проектування дає можливість значно здешевити будівництво. Створення готових до установки модулів певного стандарту значно прискорює процес зведення будівель і споруд.

Безумовно, що завод-виробник металоконструкцій може за окремим замовленням підготувати проектні комплекти креслень за індивідуальними проектами будівництва та погодити з замовником зміни, якщо в цьому виникає необхідність.