Видалення диму з приміщення - важлива процедура під час пожежі. Якщо система димовидалення не налагоджена, приміщення може повністю наповниться продуктами горіння, що негативно позначиться на безпеці людей, що знаходяться при пожежі в будівлі.
Сучасні компанії, що виробляють та реалізують протипожежне обладнання, пропонують велику різновид клапанів для пожежної безпеки будівлі. Для димовидалення найчастіше користуються таким обладнанням, як клапан КДМ-2, а також його кількома модифікаціями.

Як придбати протипожежні клапани?

Купівля та встановлення обладнання в вентиляційних системах - це процедура, яка визначить якість роботи вашої протипожежного захисту. Якщо установка клапана не буде відповідати вимогам, в потрібний момент обладнання не спрацює, що викличе поширення пожежі на все приміщення.
Так що купувати і встановлювати такі серйозні прилади варто лише за допомогою професійних компаній. Клапан КДМ-2, тим більше, не настільки дорогою, щоб ризикувати якістю придбаного устаткування. При покупці клапана у спеціалізованої компанії ви отримаєте наступні вигоди:

  • багаторічну гарантію на роботу обладнання;
  • постійну інформаційну підтримку та контактні дані фахівців з ремонту;
  • заміна клапана на новий в будь-який зручний для вас момент.

Налагодити співпрацю з фахівцями - це означає забезпечити себе постійною підтримкою і допомогою в потрібний момент.


Купуйте протипожежне обладнання тільки у тих компаній, які спеціалізуються на продажу таких товарів.

Особливості клапанів

Клапани сімейства КДМ-2 - це нормально закрите протипожежне обладнання. Тобто, в стандартному робочому стані клапан закритий. Відкривається він, як тільки температура у вентиляційній системі досягає встановленого максимуму. Тоді починається виведення продуктів горіння з кімнати.
У комплексі з даними клапаном використовується та інше обладнання:

  • нормально відкриті клапани, які служать захистом від проникнення вогню в інші кімнати;
  • клапани в стінах приміщення, що допомагають вивести чадний газ;
  • спеціальні системи автоматичного гасіння пожежі.

Всі ці технології сьогодні цілком доступні на нашому ринку. Так що захистити свою будівлю від пожежі у вас є всі можливості. При бажанні ви зможете знайти обладнання не тільки для пасивного захисту, але й для активного перешкоджання поширенню вогню.
Єдина умова - всі системи повинні встановлюватися і налагоджуватися фахівцями.