Лосьйон для засмаги - лосьйон, який призначений для блокування ультрафіолетових променів, які шкодять вашій шкірі. Разом з безпосередньою функцією блокування ультрафіолетових променів, лосьйон для засмаги сприяє підвищенню ефективності засмаги.

Надмірне вплив ультрафіолетових променів, викликає найрізноманітніше, шкідливий вплив на організм людини, включаючи рак шкіри, старіння шкіри і деякі шкірні захворювання. За умови правильного використання, лосьйон для засмаги допоможе уникнути сонячних опіків і шкірних захворювань. Використання лосьйону для засмаги протягом тривалого перебування на сонці, також сприяє темному тону вашої шкіри.

Інструкції з використання лосьйону для засмаги

Використовувані засоби :

  • Лосьйон для засмаги для особи
  • Лосьйон для засмаги для тіла
  • Засіб для відлущування шкіри

Крок 1. Вибирайте відповідний лосьйон для засмаги

Оберіть лосьйон для засмаги, який підходить для вашої шкіри і кількості ультрафіолетового світла, запланованого вами протягом дня. Лосьйон для засмаги ви зможете знайти в найрізноманітніших магазинах і аптеках.


Переконайтеся, що користуєтеся різними лосьйонами для обличчя і для тіла.

Крок 2. Душ і відлущування шкіри

Після душу скористайтеся засобом для відлущування шкіри. Це зробить вашу шкіру гладкою, і позбавить від твердих і мертвих клітин. Зверніть особливу увагу на коліна, лікті, щиколотки, руки і ноги.

Крок 3. Нанесення лосьйону на тіло

Нанесіть незначна кількість лосьйону на долоні й ніжно втирайте його в шкіру ніг, рук, тіла. Не шкодуйте лосьйону для засмаги при нанесенні на лікті, коліна і ступні.

Крок 4. Нанесення лосьйону на спину

Попросіть друга або коханої людини, щоб він завдав лосьйон на спину. Самостійно складно нанести лосьйон на спину. Як би ви не старалися, ви не зможете покрити всю поверхню спини рівномірно, якщо будете робити це в поодинці.

Крок 5. Нанесення лосьйону для обличчя

Тепер скористайтеся лосьйоном для засмаги для особи, нанесіть його на обличчя, шию і вуха.

Порада: еслі у вас чутлива шкіра, купуйте лосьйон для засмаги, спеціально для чутливої шкіри.