Що може бути прекрасніше пестить шкіру палючого сонця на пляжах Тунісу, де посеред сучасних готелів, оточених садами, простягається блакитне Середземне море? Звичайно, тільки Туніс! Адже тут можна відчути всю міць лікування морськими грязями - таласотерапією, насолоджуючись помірним і тропічним кліматом місцевої природи. Кращий період для відпочинку в цій арабській країні восени і пізньою весною, хоча і весь рік тут коштує досить тепла погода.

Відпочинок в Тунісі вражає неймовірною динамікою галасливого міста і розміреним спокоєм стародавніх споруд.

Безсумнівно, відпочинок у цій країні принесе Вам задоволення, і ви навіть зможете знайти розвагу до душі. Наприклад, навіть проста прогулянка по місту залишить у вашому серці приємні спогади, або потягування коктейлю через соломинку на пляжі ..


Так що ж тоді можна сказати про катання на конях, підводному плаванні або розсіченні на джипі пустелі Сахари? При одній думці про це вже дух захоплює ...

До речі, якраз ця пустеля є головною гордістю Тунісу, поцяткована піщаними дюнами, і "острівцями життя" - оазисами.

Не забудьте запастися фотоапаратом , прогулюючись вуличками повз фортець, храмів, і стародавніх скульптур. Ви зможете побувати на арабському ринку, затаритися в сувенірних крамницях і магазинах, відвідати музеї, і навіть провідати Карфаген - стародавню столицю Тунісу. Ви не залишитесь байдужими і від відвідування готелів. Тому, вперед, до Тунісу за пригодами! Повірте, відпочивши там у вас оставляться незабутні враження на багато років і ви обов'язково захочете повернутися сюди знову і знову.