У багатьох людей на шкірі з'являються темні плями, це бувають веснянки, шрами від вугрової висипки, вікові плями або меланодермія. Всі ці плями називаються гиперпигментацией, так називають усі випадки, коли ділянки шкіри стають темнішими навколишніх районів. Освіта цих ділянок відбувається через те, що меланін, речовина додає шкірі колір, скупчується в одному місці у великій кількості. Гіперпігментація може виникати у людей будь-якої раси або віку. Існує кілька методів зниження цієї, часом, непривабливою пігментації. Однак швидко позбутися цього не вийти, які б чудо-засоби не пропонували.

Крок 1. Уникайте прямого впливу ультрафіолетових променів

Уникайте сонячних променів і надмірного перебування на сонці, це є найважливішою складовою при освітленні шкіри. Сонячні промені сприяють розвитку темних пігментів на шкірі, і можуть ще й погіршити поточний стан гіперпігментації. Перевірте одяг і сонцезахисний крем на рівень проникнення сонячних променів, для крему рівень SPF потрібен не менше 30. Протягом піку сонячної активності, намагайтеся залишатися в приміщенні або тримайтеся тіні.

Крок 2. Крем для відбілювання шкіри

Використовуйте крем для відбілювання шкіри, який продається без рецепта.


Такий можна знайти в аптеці. Активний інгредієнт крему, гідрохінон, повинен міститися в кремі з концентрацією до двох відсотків. Іноді гідрохінон зустрічається в поєднанні з Коев кислотою.
Застосовувати відбілюючий крем рекомендується щодня. Процес лікування може зайняти кілька місяців, перш ніж буде видно ефект, тому будьте терплячі і послідовні в процесі лікування. З плином часу, темні плями на шкірі повинні почати зникати.
Попередження: не використовуйте це крем по всьому тілу, є припущення, що гідрохінон може викликати рак шкіри.

Крок 3. Відвідайте дерматолога

Домовтеся про проблему пігментації з дерматологом. Тільки лікар може правильно діагностувати причину виникнення плям і допоможе стежити за лікуванням конкретних питань пігментації. Ще при наявність рецепта, ви зможете придбати відбілюючі крему, які містять до чотирьох відсотків гидрохинона. У важких випадках дерматологи призначають ретиноїди, такі як третиноин або тазаротен, в поєднанні з отбеливающими кремами. Вони допоможуть очистити колір шкіри і знизять видимість темних плям.