Елементарний весільний букет найкраще купити, якщо його ціна вас не буде бентежити. Є такі дівчата, які конкретно знають, що вони хочуть. Їм догодити дуже важко або взагалі не реально. Якщо ви така людина, то вам легше зробити букет своїми руками. Букет можна спорудити самостійно, не переплачуючи невмілим флористів.

Типів та видів весільних букетів існує велика безліч, але запам'ятайте одну головну річ, що у нареченої має бути два букета. Перший - головний, великий і красивий залишається у нареченої, а другий - маленький, який наречена буде кидати подружкам, бажаючим швидко вийти заміж.

Якщо ваші фінанси не сильно великі, то придбайте один букет - середній. Його буде зручно тримати нареченій і його можна буде "запустити" у своїх подруг, які не переживаючи, що їм можна поранити або вдарити.

Весільний букет - це оригінальна композиція з живих квітів, різних прикрас, різнокольорових стрічок і багато чого іншого. Непогано було б, якщо весільний букет доповнював образ нареченої, тобто підходив по стилю весільної церемонії. Букети для наречених своїми руками з ромашок, гербер, орхідей, тюльпанів, троянд і лілій є найпопулярнішими. Бажано складати букети з квітів, які більше припадають до смаку.


На сьогоднішній день існує багато оригінальних букетів, наприклад, з бісеру, карамельних і шоколадних цукерок.

Заздалегідь домовтеся з квітковим салоном, щоб вони приготували напередодні вашого весілля необхідну кількість свіжих квітів, для вашого весільного букета, та комплектуючі до нього (різну зелень). Замовте про всяк випадок на кілька квіток більше, випадки бувають різні.

Необхідно заздалегідь придбати пластиковий тримач в спеціалізованому магазині або у весільному салоні у флористів. Або доведеться обійтися звичайним скотчем, який допоможе склеїти квіти, зелень, створити об'ємну упаковку і потрібний простір між квітами.

Незадовго до весілля заберіть квіти, зелень, прикраси у флориста і беріться збирати свій весільний букет своїми руками. За допомогою папороті і плюща створіть ефект каскаду. Не бійтеся експериментувати і у вас все вийде. Щоб надати букету урочистості, необхідно його перев'язати червоною шовковою стрічкою, яка повинна гармоніювати з вашим платтям. Якщо ваш весільний букет з троянд, то не забудьте обрізати шипи, щоб вони не кололи руки.

Оформляючи букет своїми руками, не бійтеся оригінальничати.