Волоські горіхи володіють корисними лікувальними властивостями. Такі горіхи широко використовуються в народній медицині. Вони забезпечать ваш організм корисними речовинами, вітамінами і різними мікроелементами, які необхідні для подальшого життя організму. До їх складу входять: корисні стероїди, хінони, алкалоїди, а також дубильні речовини і вітамін "С". Ефірні масла, альдегіди, різні корисні вітаміни групи "РР", "С", кумарини, вуглеводні, різні кислоти і дубильні речовини. А в зелених горіхах дуже багато вітамінів "В", "В1", "В3", "РР", ефірних масел, клітковини і заліза.

Слід іноді полоскати рот і горло таким розчином: одну столову ложку листя волоського горіха необхідно облити склянкою гарячої води, укутати і дати настоятися протягом однієї години, після чого не забути процідити. Ця корисна настоянка незамінна в профілактиці захворювань порожнини рота, горла, при золотусі і рахіті.

Замучили ревматизм і подагра, приймайте ванни з настоянки листя волоських горіхів, заваривши півтора кілограма листя в одному літрі води.

Від мокрої екземи, кропив'яної лихоманки і різного свербежу можна позбутися, якщо 400-450г листя волоських горіхів залити гарячою водою і настояти, приблизно 20-25 хвилин, потім процідити через марлю, і додати цю настоянку в ванну з теплою водою.


Така процедура не повинна тривати більше 20 хвилин.

Володіє безліччю корисних властивостей і масло з волоського горіха. Це масло по одній ложці на день бажано приймати людям, у яких не тілі є незагойні рани. Промийте рани підсоленою водою і змастіть цим маслом, потім покладіть компрес на рану, змочений в горіховому маслі. Такі процедури слід приймати до повного одужання.

Перегородки волоських горіхів допоможуть швидко позбавитися від діареї. Їх необхідно залити 70% розчином спирту і настоювати 7 днів. Приймати таку настоянку необхідно по 6-10 крапель, бажано, два рази на день.

Волоські горіхи добре відомі в медицині. Тому що вони володіють різними загальнозміцнюючими, що закріплюють, антимікробними, протизапальними, а також цукрознижувальними, ранозагоювальні та багатьма іншими корисними властивостями.

Ядра волоського горіха наповнені великою кількістю магнію і калію. Вони володіють сечогінними і судинорозширювальними властивостями.