Розтягнути взуття із замші досить просто. При цьому важливо пам'ятати, що це повинна бути натуральна замша. Щоб розтягнути взуття із замші, потрібно використовувати спеціальне рідкий засіб для розтяжки взуття або препарат в аерозольній упаковці "Рознесення". Щоб розтягнути замшеве взуття, потрібно обробити зсередини ділянку взуття, який необхідно розтягнути, потім надіти на ногу щільні шкарпетки і надіти взуття. Так потрібно походити по кімнаті протягом години.

Ще один варіант розтягнути взуття із замші - змочити внутрішню поверхню взуття горілкою або спиртом, потім відразу ж надіти на ногу на щільний носок.

Вірний спосіб розтягнути тісне взуття із замші - хлюпнути у взуття зовсім невелика кількість окропу, наче обполіскуючи, і моментально надіти. Тільки потрібно пам'ятати, що на замшевий ворс вода не повинна потрапляти, щоб не пошкодити поверхню взуття.

Взуття із замші можна розтягнути, набивши її вологою газетним папером.


Потрібно залишити до висихання при кімнатній температурі і ні в якому разі не ставити поряд з обігрівальними приладами, інакше поверхня взуття пошкодиться і буде утворювати горби.

Якщо у взутті із замші натирає задник, потрібно протерти його воском, змоченим в воді милом або спиртом. Також, щоб розтягнути взуття із замші, можна протерти її внутрішню поверхню гасом. Крім того, підійде касторове і рослинне масло або вазелін.

Якщо взуття із замші скрипить, потрібно розтерти по підошві невелику кількість рослинного або касторової олії і залишити взуття, щоб вона просохла. Також підошву взуття необхідно просочити гарячою оліфою.