Креветки є Найпопулярнійшої морським продуктом, який використовується і як окрему страву, наприклад, закуска, і як інгредієнт в різних стравах. Для того щоб повністю насолодитися смаком даних ракоподібних, потрібно знати, як їх правильно їх приготувати. Їх можна не тільки варити, але також і смажити. Але так як варіння є більш популярним способом, в статті піде мова про те, як варити креветки.

Для того щоб приготувати даний морепродукт в якості закуски або інгредієнт для будь-якого блюда, необхідно вибирати упаковки з маркуванням 70/90 або 90/120. Дані цифри означають, що на один кілограм припадає від 70 до 90 або від 90 до 120 креветок.

Щоб знати правильне приготування цієї страви, потрібно знати, в якій стадії готовності знаходяться продаються в магазині ракоподібні. Як правило, у продаж вони надходять в варено-мороженому вигляді, тому тривала термічна обробка їм протипоказана.

Перед тим, як варити креветки, дістаньте їх з морозилки і покладіть їх у холодильник.


За 30-40 хвилин до приготування дістаньте їх і залиште при кімнатній температурі. У такому випадку варити креветки потрібно всього кілька хвилин, буквально 1-2, інакше вони будуть гумовими на смак.

Як варити креветки, в якій воді

Спосіб приготування кожен вибирає для себе сам. Можна їх просто всипати в киплячу підсолену воду, проварити хвилину-дві, вимкнути вогонь і залишити постояти під кришкою ще на пару-трійку хвилин. Потім дістати, остудити і подавати.

А можна варити креветки з додаванням у воду кропу, лаврового листа, перцю і всього того, що ваша душа забажає. Перед подачею на стіл збризніть креветки лимонним смаком. Не бійтеся експериментувати, смак даного морепродукту складно зіпсувати.