Цілий рік (а може і того більше) ви в поті чола трудилися на благо своєї організації. Всі думки біжать в одному напрямку - як і де провести довгоочікувану відпустку, як зробити це оригінально, весело і цікаво. Дуже не багато хто захоче витратити цей дорогоцінний час на пусте лежання на шезлонгу біля басейну.

Все більш і більш модним ставати вести здоровий спосіб життя і займатися спортом. Багато людей, оговтується в довгоочікувану відпустку, воліють проводити час активно і весело. Куди ж відправитися активним туристам, сучасним шукачам пригод, мисливцям за новими відчуттями?

Багато хто вибирає вітчизняні бази відпочинку для довгоочікуваної відпустки, які розміщені далеко від запилених і галасливих міст і оточені лісовими масивами і озерами. Тут можна знайти все уявне і що досі не відоме, щоб позбутися від вантажу повсякденних клопотів і турбот, як слід відпочити - зручні котеджі, все приладдя для шашлику, рибальські пристосування, ігрові місця для дітей, всіляке водне спорядження на прокат. Проведіть в такому місці довгоочікувану відпустку, і ви повністю забудете про роботу, а гарний настрій надовго стане вашим супутником.

Особливою популярністю користуються водні розваги. Переважна більшість відпочиваючих прагнуть потрапити на туристичні бази, щоб повною мірою насолодитися новими і старими добрими видами водного спорту. Найбільш затребуваний прокат різних видів човнів. Цей вид водного транспорту не вимагає особливих навичок і великого досвіду. Скористатися веслами може будь-яка людина, не пов'язаний з водними видами спорту. Про тих, хто може не впоратися з керуванням готові в будь-який момент подбати працівники рятувального пункту. Пасажири човни, що терпить лихо, будуть негайно врятовані і отримають необхідну допомогу.

Активно користуються наші туристи в довгоочікувану відпустку, відпочиваючи на воді, катамаранами різних конфігурацій.


Це здвоєні водні велосипеди, придатні для гонок і тривалого плавання. Прекрасне і головне енергоємне заняття для вічно нудьгуючих підлітків і невгамовних дітей. Як же захоплююче брати участь і утішно перемогти в гонці катамаранів. До того ж пересуватися на них найбільш безпечно завдяки відмінній стійкості водних велосипедів.

Довгоочікувана відпустка з адреналіном

А як же зайняти себе, мандрівникам, звиклим до п'янке відчуття адреналіну в крові? Занудьгують вони на заміській базі відпочинку в лісі? Звичайно, ні! Організатори літнього відпочинку у всіх куточках землі пильно стежать за модою і настроями народних мас. У них є, що запропонувати кожному відпочиваючому в довгоочікувану відпустку, враховуючи його побажання і характер. Можна поганяти по дзеркальній поверхні озера на швидкохідному скутері. Що може бути краще для справжнього екстрімал - колосальний азарт, у вухах шумить вітер, шалена швидкість. Не менш захоплююче шанувальникам активного відпочинку здасться прогулянка на водних лижах. Це справжнє випробування сміливості і витривалості. А для бажаючих зазнати водні глибини - дайвінг. Потрібно тільки взяти спорядження на прокат, пройти інструктаж і можна пірнати за яскравими враженнями.

Довгоочікуваний відпустку можна провести і за кордоном, оглядаючи силу-силенну пам'яток, займаючись дайвінгом, альпінізмом та ін. Головне, провести цей час з користю для себе. Довгоочікувана відпустка повинен допомогти зняти стрес, який ми отримуємо на роботі, і забути про всі насущні проблеми.