Макаронні вироби зробити своїми руками не так і легко, як здається на перший погляд. Щоб все вийшло як треба, потрібно багато часу і терпіння. Нагородою за вашу працю будуть дуже смачні макаронні вироби. Ці макарони не замінять магазинні. Унікальна текстура макаронів ідеально поєднується з різноманітними соусами, які незмінно подобаються справжнім поціновувачам макаронних виробів. Макаронні вироби, политі соусом, будуть танути прямо у роті, так як цей соус складається з вершків і масла. Люди, що не готують макарони своїми руками, позбавляють себе справжнього задоволення, спробувати справжні смакові якості.

З яких інгредієнтів можна зробити макарони

Щоб зробити макарони, вам потрібно всього лише два продукти - це курячі яйця і пшеничне борошно. Дехто додають сіль за смаком, оливкова або соняшникова олії. Деякі фахівці вважають, що це робити зовсім не обов'язково, тому що такий рецепт не є традиційним. Після процесу замішування, тісто необхідно піддати обробці: розкачати звичайною ручною каталкою або за допомогою ручної машинки для нарізки макаронів, пропустивши тісто через спеціальні валики.

Як правильно зробити тісто для макаронів

Необхідно в саму велику миску, яка у вас є, насипати борошно і зробити в центрі незначне поглиблення. Розбити пару яєць, краще домашніх, тільки обов'язково в центр поглиблення, потім трохи збити, потихеньку беручи борошно з країв миски, до отримання однорідної маси. Тісто потрібно перемішувати тільки руками, а не ложкою або ще чим небудь.

Потрібно перенести отримане тісто на стіл, присипаний борошном, і замісити саме так: приготуйте тильну сторону долоні, потім одним рухом руки розгортає тісто від себе і відразу повертаємо до себе, так само чинимо і з другою частиною, яку ще не чіпали.


Її теж розгортаємо, потім згортаємо. Так необхідно робити протягом десяти хвилин, до повного загустіння тесту.

Як розгортати тісто для макаронів в спеціальній машинці

За інструкцією потрібно встановити машинку для виготовлення макаронів прямо на кухонний стіл і умістити валики в широкий відсік. Слідом, необхідно поділити тісто на рівні чотири частини. Візьміть перший шматок тіста і розкачайте його приблизно, на 1 або 1,5 см завтовшки. Далі пропустіть його через валики, провертаючи рукоятку. Скласти тісто потрібно так три рази і пропустити заново крізь валики, але повторити таку процедуру потрібно не менше двох разів. Провернувши диск ще, ви зменшите даний простір, між валиками пропускаючи тісто заново. Так поступово повертаючи диск, зменшуватиметься відстань поки стрілка не дійде до потрібної позначки. Так чинимо з трьома залишилися шматочками.

Як нарізати тісто для макаронів

Багато машин для виготовлення макаронів оснащені різними ножами, якими готують тісто для тоннареллі, Феттучіні і локшини. Роблячи Феттучіні, пропустіть тісто через найширші леза, потім вийшли смужки тесту розкладіть на рушник так, щоб вони не торкалися одне одного. Для тоннареллі, навпаки, пропустити тісто потрібно через вузькі леза. Багато любителів макаронів також будинки роблять паппарделле. Для цього необхідно порізати підготовлені шматки тесту вдвічі, потім нарізати смужки товщиною 2,5 см, за допомогою спеціального коліщатка.