Невеликі руді мурашки були завезені в Росію з далекої Ефіопії. Ці комахи проникають в будь-які щілини і тріщини, живуть і розмножуються під плінтусами, в сушених фруктах, у великих стопках білизни і різних крупах. Найулюбленіші місця проживання мурах - це теплі місця з великою вологістю повітря.

Як позбутися від мурашок в квартирі

Квартирні мурахи всеїдні, так як люблять різні солодощі, м'ясо, псують одяг, поїдають мертвих комах, навіть надгризают електропроводи і можуть заповзти в ранку на людину, тому що мурах притягує неприємний запах поту.

Якщо в вашому будинку завелися мурахи, то необхідно негайно виявити і обробити спеціальним препаратом їхньому шляху пересування, щоб позбутися від них. Наприклад, найпоширенішими вважаються "Тайга" і "Ангара". До їх складу входять діетілтолуамід або диметилфталат. Цими препаратами потрібно обробити "шляху мурах", але через три-чотири дні цю процедуру бажано повторити. Тільки після такої обробки домашні мурахи покинуть вашу квартиру. Багато хто намагається позбутися від квартирних мурах за допомогою борної кислоти. Роблять два види приманки: суха і рідка.

Суха приманка готується так: необхідно взяти в рівних пропорціях борну кислоту і звичайний цукор, розтерти в ступці і посипати там, де мурахи видно в більшості.

Рідка приманка: візьміть п'ять грамів борної кислоти, п'ятдесят грам звичайного цукру і п'ятдесят мілілітрів звичайної води, додайте трохи меду, перемішайте, розлийте там, де знаходяться мурашині стежки.

Дотримуйтесь нормам рецепта, що не збільшуйте дози борної кислоти, тому що отрута повинна почати діяти не відразу, а після того як вони принесуть отруту в свої гнізда і нагодують нею всіх "родичів". Для того щоб мурашки не забиралися в кульки з продуктами, необхідно зовнішні краї кульків змастити соняшниковою олією, так як запах масла буде відлякувати мурах від продуктів.

Як позбутися мурах в будинку

У літній період в будинку можна побачити величезну кількість домашніх мурашок, які повзають по трубах, вікон і дверей.


Вони завдають масу незручностей і клопоту, а також є переносниками інфекційних захворювань. Тому постарайтеся від них позбутися якнайшвидше. Це можна зробити так: приготуйте чудодійну приманку. З'єднайте в рівних пропорціях воду і цукор, приблизно, по п'ятдесят грамів, і додайте шість грам бури і, на кінчику ножа, ванілін.

Далі постарайтеся перепинити їм шлях, проведіть по їхньому шляху смугу з соняшникової олії і дивіться , що станеться.

Потім з дріжджів приготуйте пасту, цей спосіб також ефективний для війни з домашніми мурахами. Зробіть суміш зі свіжими дріжджами, водою і варенням. Цю дріжджову пасту розкладіть в місцях, де мурахи скупчуються найбільше і залишають її там до повного зникнення мурах. Пам'ятайте, що домашні мурашки не люблять запахи: часнику, цибулі та петрушки.

Як позбутися від мурашок в городі

Деякі купують в магазині різні засоби по боротьбі з мурахами, які знаходяться в городі і забувають про проблеми, але існують люди, у яких з якихось причин немає можливості її придбати. Не турбуйтеся, а пускайте в хід старовинні, дієві методи, щоб позбутися від мурашок. Знайте, що мурашки під землею риють величезні канали та мережі, які йдуть далеко за межі вашого городу чи дачної ділянки. Цих маленьких комах називають найбільш унікальними і високорозвиненими колективними комахами, які з часом стають серйозною проблемою на городі, дачі і так далі.

Мурахи наносять сильний шкоди різним рослинам і грунті, а також скликають тлю, яка повністю знищує врожай . Насамперед необхідно призупинити проникнення мурах на плодові рослини, а точніше на їх крони. Вирийте невеликий водяний рів, який буде служити перешкодою для комах. Конструкція для водного рову може бути з будь-якого матеріалу, головне щоб він був заглиблений глибоко в землю. Цей спосіб позбавить тільки конкретні рослини від мурашок, а не всю ділянку.