У день весілля хочеться, щоб все було ідеально. Гарні вбрання, шикарна церемонія і, звичайно ж, ефектна весільна машина, прикрасити яку повинен наречений, адже саме він приїде на ній за нареченою. Однак про те, як прикрасити весільну машину, нареченому і нареченій краще домовитися заздалегідь, щоб уникнути непорозумінь.

Часто для урочистостей автомобілі беруть в оренду. У такому випадку питання про прикрасу орендованій весільної машини вам потрібно вирішувати з її власником, навряд чи вам дозволять прикрасити її самостійно. Всі деталі краще обговорити при підписанні договору оренди автомобіля.

Якщо у вас власний автомобіль, то подбати про те, як прикрасити весільну машину потрібно заздалегідь. Придбати прикраси можна в будь-якому весільному салоні, а також в магазинах для рукоділля та шиття. Найпопулярнішими прикрасами є різноманітні стрічки, кільця, квіти, наклейки, а також ляльки.

Вибір стрічок для прикраси весільної машини воістину великий. Вони бувають різних кольорів, різної довжини і ширини, на багатьох з них можна знайти візерунки, як правило, це колечка. Стрічки доцільніше купувати в магазинах для шиття, там вони будуть значно дешевше, ніж у весільних салонах.

Якщо ви вирішили прикрасити весільну машину кільцями, то краще зупинити свій вибір на кільцях золотистого кольору. Часто на кільця прикріплюються дзвіночки. Кріпляться кільця на дах автомобіля, в якому їдуть наречений і наречена, стоять кільця на прикрасах, в якості яких, як правило, використовують штучні або живі квіти. Замість кілець останнім часом використовують лебедів, янголят або серця.

Якщо ви хочете прикрасити весільну машину квітами, то ви можете зупинити свій вибір на квітах штучних або натуральних.


Штучні квіти кріпляться до автомобіля за допомогою присосок, які цілком надійно утримують композицію.

Останнім часом для того, щоб прикрасити весільну машину, використовують різноманітні наклейки з написами типу "Подружки нареченої", "Братва жениха" або " П'яні гості ". Багато клеять їх безпосередньо на реєстраційний номер автомобіля. Робити цього не можна, інакше веселе свято може бути затьмарений штрафом. Наклейте їх або нижче номера, або вище. Існують і інші наклейки, які клеять на скло машин, вони бувають у вигляді метеликів, сердечок, губок, зірочок.

Прикрасити весільну машину лялькою на капоті хочуть не всі, але в продажу ці ляльки є. Якщо ви і ваша наречена - прихильники старих традицій, сміливо купуйте ляльку.

Як прикрасити весільну машину своїми руками

Якщо ви не хочете, щоб ваш автомобіль в такий пам'ятний день був схожий на десятки інших автомобілів, можна прикрасити весільну машину своїми руками. Ваша фантазія дозволить зробити прикраси оригінальними і неповторними. Ви можете використовувати всілякі кульки, з яких можна зробити сердечка, метеликів, квіти, кріпляться вони, як правило, до антени автомобіля. Використовуючи звичайний тюль, можна зробити шикарні білосніжні прикраси, наприклад, банти. На стрічках, якими ви зібралися прикрасити весільну машину, можна вишити імена жениха і нареченої, розшити їх бісером.

Пам'ятайте, щоб правильно прикрасити весільну машину, потрібно дотримуватися деяких правил. По-перше, прикраси не повинні заважати водієві автомобіля. По-друге, намагайтеся прикрасити всі весільні машини в одному стилі. І по-третє, прикраси надійно закріплюйте.