Багато хто вважає, що приготувати смачну їжу - це підвладне кожному, а деякі взагалі вважають, що кулінарією можуть займатися лише обрані. Але останнє думка помилкова, тому що готувати може навчитися кожен охочий. Головне слідувати невеликих хитрощів, порад і прислухатися до досвідчених кухарів.

Перша порада - починайте вчитися готувати з простих страв

Ну да, практично всі хочуть швидко навчитися готувати відразу птицю або шикарні торти, а самі, до цього, крім яєчні нічого не готували. Тому приготування складних страв залишимо на потім. Першими вашими стравами можуть стати: різні салати, гарніри, омлети і нескладні десерти, а про борщах, м'ясних і рибних стравах забудьте, поки не розберетеся з попередніми стравами. Вчіться швидко очищати і нарізати овочі, змішувати різні інгредієнти і правильно подавати. Таку підготовку проходять всі молоді господині, далі з часом рука "набивається" і приходить досвід.

Друга порада - навчіться готувати страви в тій кухонного начиння, що для них призначена

На кухні практично у будь-якої господині є кухонне начиння, за допомогою якої вони полегшують собі роботу. Ними можна перевертати, заважати, збивати, накладати, зливати, просівати. Лопатками перевертають, наприклад, котлети або курку на сковороді, за допомогою міксера готують прекрасні бісквіти і напої, такі як гоголь-моголь, різні молочні коктейлі. В пароварці можна приготувати відмінні тефтелі, в блендері - фруктове пюре для маленької дитини, а різні формочки, ножі та кондитерські шприци зроблять блюдо найкрасивішим.

Третя порада - навчіться готувати різноманітні заготовки, щоб спростити собі завдання

Господині з величезним стажем полегшують собі роботу, виготовляючи різноманітні заготовки. Таким чином, вони варять бульйон, потім заморожують і зберігають у морозильній камері тривалий час. Бульйон є основою багатьох страв, тому решту можна приготувати швидко. Також вони нарізають свіжі і варені овочі, які можуть зберігатися тривалий час в холодильнику, чи не псуватися і служити швидким доповненням, наприклад, в суп. Зелень, гриби можна зберігати в пластикових контейнерах, тільки кожен інгредієнт окремо.


Таке приготування не займе багато часу.

Четвертий рада - користуйтеся рецептами з кулінарних книг і журналів, щоб навчитися готувати

Перші свої страви потрібно готувати тільки за рецептом і ні в якому разі не покладатися на свою інтуїцію. Придбайте невелику книгу з чудовими рецептами, і знайдіть для себе більш відповідні страви. Керуйтеся радами, які написані в кулінарній книзі, і у вас все обов'язково, вийти. Перед початком готування переконайтеся, що у вас є всі необхідні інгредієнти, і головне час на приготування потрібного страви.

Порада п'ята - щоб навчитися готувати ті або інші страви добре, готуйте їх частіше

Що б, як кажуть, "набити руку" і стати хорошим кухарем потрібно це блюдо приготувати кілька разів. Так ви запам'ятаєте, що навіщо класти, всі інгредієнти, їх кількість і доведете свою роботу до повного автоматизму. Після освоєння декількох неважких страв, ви набагато швидше перейдете до готування більш складних страв.

Порада шоста - не бійтеся експериментувати, щоб навчитися готувати оригінальні страви

Багато шеф-кухаря ніколи не встановлюють собі суворих рамок - вони експериментують. Таким чином, любителі солоної або перченою їжі можуть за своїм смаком додавати різні спеції і прянощі. Тільки робіть це, якщо ви впевнені в тому, що ні зіпсуєте своє блюдо. Часом через таких експериментів зароджуються нові кулінарні шедеври, які надалі використовуються багатьма іншими відомими кухарями і передаються по поколінням.

Порада сьома - вчіться готувати у інших людей, підкованих в цій справі

Якщо у вас є можливість спостерігати за тим, хто добре готує, робіть це якомога частіше. Так ви набагато швидше оволодієте навичками швидкої нарізки або навчіться правильно використовувати продукти, побачите нові для вас способи випічки, смаження і варіння. У кожного доброго кухаря є свої секрети і, якщо ви будите хорошим учнем, вони обов'язково з вами поділяться своїми секретами.

Володіючи всіма радами та секретами хороших кухарів, ви швидко впораєтеся з навчанням кулінарної справи. Будьте наполегливі і наполегливі, тільки тоді у вас все вийде.

Смачного!